Dahua - video novērošanas, domofonu un piekļuves sistēmas

Dahua Technology produktu klāstā ietilpst visaptveroši un dažādi drošības risinājumi, sistēmas un pakalpojumi, kas spēj uzlabot gan pilsētu struktūras darbību, gan būt vērīgi atsevišķiem uzņēmumiem un patērētājiem.

Uzņēmums pastāvīgi iegulda līdzekļus jaunu risinājumu izgudrošanā, ieviešanā un pilnveidošanā. Šobrīd Dahua Technology ir vairāk nekā 2100 patentu.

Uzņēmuma kopējais pārdošanas apjoms 2018. gadā sasniedza ap 3.45 miljardus ASV dolāru.

POPULĀRĀKĀS PRODUKTU GRUPAS
1 / 8
Tīkla kameras
Tīkla kameras izmanto dažādos gadījumos un risinājumos, to veidās funkcionalitātes dēļ.Kur iegādāties?
HDCVI analogās kameras
HDCVI kameras pielietojamas gadījumos, kur ir pieejama esošā analogā infrastruktūra, taču lietotājiem ir nepieciešamība pēc funkcijām ko piedāvā jaunākās tehnoloģijas.
Kur iegādāties?
Video ierakstīšanas ierīces
Video reģistratori ir pieejami ar dažādu video kanālu skaitu, funkcionalitāti un fiziskajiem izmēriem, lai pielāgotos visiem lietošanas gadījumiem.

Kur iegādāties?
Tīkla komutatori
Video risinājumiem optimizēti tiklā komutatori ar samazinātu latentumu un pakešu zudumu.Kur iegādāties?
Profesionālie displeji
Plašs augstas kvalitātes displeju klāsts drošības funkcijām un komerciālai izmantošanai. Paredzēti izmantošanai 24/7 režīmā.


Kur iegādāties?
Domofoni
Domofoni atvieglo saziņu starp apmeklētājiem, māju īpašniekiem un īpašuma pārvaldītājiem. Dahua domofonu produktu klāstā ir daudzpusīgi IP, Wi-Fi un analogie risinājumi maziem un lieliem dzīvokļiem.
Kur iegādāties?
Piekļuves kontroles sistēmas
Piekļuves kontroles risinājumu plašais produktu klāsts ir izstrādāts, lai neļautu nepilnvarotam personālam iekļūt sensitīvās lokācijās un uzturētu piekļuves ierakstus.
Kur iegādāties?
Aksesuāri
Dažādi palīg rīki, pilnvērtīgai lietošanai, uzstādīšanai un funkcionalitātes paplašināšanai.
Kur iegādāties?
PALĪDZĒSIM IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠĀKO RISINĀJUMU

Pateicoties augstas kvalitātes un jaunāko tehnoloģiju apvienojumam, šī zīmola produkti tiek izmantoti daudzās nozarēs - banku un finanšu, pārvaldes, rūpniecības, mazumtirdzniecības, sporta un atpūtas, transporta un enerģētikas nozarēs.

Mūsu profesionāļi palīdzēs atrast tieši Tavām prasībām atbalstošāko risinājumu!