ELKO saņem statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”

ELKO-Gimenei-Draudziga-darba-vieta
Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir veicināt darba un privātās dzīves līdzsvaru sabiedrībā. Fonda veiktās izvērtēšanas rezultātā “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušas jau 252 organizācijas Latvijā, tostarp Akciju Sabiedrība “ELKO Grupa”.
Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.

“Mūs kā uzņēmumu virza pārliecība, ka uzņēmuma kultūra tiešā veidā atsaucas uz privāto dzīvi, produktivitāti un ilgtspēju. Ir svarīgi sadarboties, izprast un ņemt vērā darbinieka vajadzības ne tikai tiešo darba pienākumu sakarā. Lai nevairotos stress, nepatīkamas emocijas, kas traucē paveikt darbu un pavadīt kvalitatīvu laiku pēc darba, ELKO aktīvi strādājam, lai veicinātu izglītību arī labbūtības jautājumos, organizējam kopīgus pasākumus, atbalstām ar virkni papildus labumiem un iespēju robežās nodrošinām darba laika elastību,” Evita Dumpe, ELKO Grupa personāla vadītāja.

“ELKO lielākā vērtība ir attiecības – attiecības ar klientiem, partneriem un darbiniekiem. Uzņēmuma kultūra tiešā veidā ir veicinājusi ELKO izaugsmi jau 30 gadus, ļaujot kļūt par vienu no reģiona lielākajiem IT izplatītājiem un lielāko koncernu Latvijā (pēc apgrozījuma). Stāsts par attiecībām nav tikai par formālu rokasspiedienu vai izpildītiem līguma nosacījumiem. Mums patiesi rūp mūsu cilvēku labklājība un savstarpējā saskarsme. Mēs vēl laiku pirms šīs iniciatīvas pie sevis atskārtām, ka attiecības, kuras veidojam ar saviem darbiniekiem, ir īpašas – tās ir ģimeniskas. Tā ir mūsu konkurences priekšrocība. To atzīmē gan esošie, gan bijušie, gan nereti topošie darbinieki, gan cilvēki no malas. Tāpēc aicinājums pretendēt statusam „Ģimenei draudzīga darbavieta” veidoja zibenīgu saikni – tas ir par mums, par ELKO,” Māra Skudra, ELKO Grupa mārketinga un komunikācijas direktore.
  1. Jaunumi
  2. ELKO saņem statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”