Soundvision Technologies: Augstākās kvalitātes audio pastiprinātāji un straumēšanas risinājumi.

Soundvision Technologies ir pasaulē atzīts augstākās klases audio iekārtu ražotājs. Tā vadošie zīmoli - TruAudio & VSSL ir plaši pazīstami. TruAudio zīmols piedāvā pilnu arhitektūras, āra un komerciālo skaļruņu portfeli, un pēdējo 20+ gadu laikā tas ir ieguvis reputāciju kā inovātors ar izcilu sniegumu. Savukārt VSSL ir pilnveidojis mūzikas straumēšanu un padarījis to vienkāršāku nekā jebkad agrāk, gan mājas, gan komerciālās audio sistēmām. VSSL veikt spējīgie audio straumēšanas pastiprinātāji ļauj Jums straumēt no jūsu vēlamajām lietotnēm tieši uz jūsu arhitektūras, āra vai komerciālā tipa skaļruņiem, bez trešās puses lietotnes vai risinājumiem.

Vairāk informācijas par Soundvision Technologies produktiem >>

POPULĀRĀKIE MODEĻI
1 / 8
A.1 HOME VSSL
Mājās audio pastiprinātājs ar Wi-Fi bezvadu straumēšanu
Kur iegādāties?
PP-6 TRUAUDIO
Phantom sērijas kombinētais griestu skaļrunis - 6,5 " polimēra zemo frekvenču komponente un 1" zīda kupola grozāma augstfrekvences komponente, 5-90 vati, 8Ω.
Kur iegādāties?
SAT3-BK TRUAUDIO
Augstākās klases apaļais satelīta skaļrunis, 3 collu komponente, 13 mm zīda kupola neomagnēta augstfrekvenču komponente, magnētisks stiprinājums, 5-150 vati, 4Ω
Kur iegādāties?
BD-8BK TRUAUDIO
BeatDrop 8 collu komerciālais kulona skaļrunis ar "Gripple" piekaramo komplektu. 70v / 100v / 8Ω, 5-125 vati
Kur iegādāties?
Mēs varam Jums palīdzēt izvēlēties produktus un pielāgot sistēmas dizainu jūsu vajadzībām.

Soundvision ir pierādījis savu spēju sniegt pirmklasīgu klientu atbalstu. Sākot no āra audio sistēmu projektēšanas dārzos, restorānos vai viesnīcās, līdz pat vairāku istabu audio risinājuma atbalstam birojos, mājās vai daudzdzīvokļu ēkās.

ELKO un Soundvision profesionāļi nodrošinās, ka tikai labākie risinājumi Jūsu vajadzībām tiek izmantoti projektos. ELKO piedāvā bezmaksas sistēmas projektēšanas pakalpojumus, lai garantētu TruAudio un VSSL risinājumu piemērotību, jebkuram Jūsu plānotajam projektam.

Jūs varat saņemt atbildes uz jautājumiem un uzzināt vairāk par sadarbības iespējām un individualizētiem risinājumiem jūsu projektiem, sazinoties ar ELKO biznesa attīstības vadītāju Edgaru Grantu, e-pasts: Edgars.Grants@elkogroup.com, tālrunis: +371 67092 382