Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Industriālā automatizācija

D75_1821-resize
Automatizācija
Komunālo pakalpojumu automatizācija un vienlaidu integrācija ar uzticamiem un pasaulē atzītiem Advantech, Getac, Lanner un Moxa ražojumiem. Industriālā lietu interneta (IoT) piemērošana viedai ražošanai, transportēšanai, enerģijas apgādei un komunālo pakalpojumu nodrošināšanai.

Industriālās automatizācijas un IoT risinājumi vienuviet: iekārtas, programmatūra, pielāgotas augstas kvalitatīvas un veiktspējas skaitļošanas platformas, sistēmu integrācija un datu drošības auditēšana.
Iegultās datorsistēmas
Datortehnika un programmatūra iegultām datorsistēmām, kontrolieri, kā arī servisa centra pakalpojumi Advantech iekārtām.
Cilvēks-mašīna interfeiss (Human-Machine Interface, HMI)
Industriālās automatizācijas cilvēks-mašīna interfeisa risinājumi iekļauj izturīgus paneļa datorus, industriālos monitorus un datorus, SCADA serverus un izturīgas mobilās ierīces.
Izturīgas ierīces
Getac ražotās izturīgās mobilās ierīces ir lieliski piemērotas militārajai un transporta nozarei, komunālo pakalpojumu nodrošināšanai un citās agresīvās vidēs, kur ir nepieciešama uzticama ierīču darbība. Izturība un plašas pielāgošanas iespējas ir tikai dažas no Getac izstrādājumu labākajām īpašībām. Getac izstrādājumu klāsts iekļauj pilnībā vai daļēji ar papildu izturību nodrošinātus plaukstdatorus, planšetdatorus un piezīmju datorus, kā arī planšetdatorus, kas ir īpaši piemēroti veselības aprūpes nozarei.
Tehnoloģija
  • Advantech – industriālās datorsistēmas, iegultās sistēmas, tīkla ierīces, cilvēks-mašīna interfeiss, automatizācija, programmatūra un pielāgoti servisa pakalpojumi
  • Getac – pilnībā vai daļēji ar papildu izturību nodrošināti piezīmju datori, planšetdatori un plaukstdatori
  • Lanner Electronics – iegultas datorsistēmas, tīkla ierīces un telekomunikācijas platformas
  • Moxa – industriālās datorsistēmas, tīkla risinājumi, automatizācija
  1. Risinājumi
  2. Industriālā automatizācija