Axis tīkla drošības risinājumi, piekļuves un skaņu sistēmas

Piedāvājam pilnu AXIS tīkla video drošības risinājumu klāstu, ieskaitot kameras un kodētājus, VMS un ierakstītājus, kā arī aplikācijas analītikai.

Zīmola piekļuves kontroles risinājumi ir viegli savienojami ar citām sistēmām, kas atvieglo uzstādīšanu un samazina izmaksas.

Axis audio sistēmas piedāvā iespēju veikt plānotus paziņojumus, balss translācijas tiešraidē, radīt gaisotni ar lielisku fona mūziku, vai izmantot kā drošības sistēmas sastāvdaļu.

Piedāvājumā ir risinājumi gan vienkāršiem, gan sarežģītiem projektiem ar virkni inovatīvu funkciju.

POPULĀRĀKIE RISINĀJUMU PRODUKTI
1 / 8
Valkājamie risinājumi
Valkājamās kameras nodrošina kvalitatīvus attēlus un audio no notikumu vietas jebkuros apstākļos. Tās ir vieglas, izturīgas, ūdens drošas un viegli lietojamas.
Apskati ELKO


Uzzini vairāk
Tīkla audio sistēmas
Patiesi augstas kvalitātes audio sistēmas, kuras var izmantot dažādās situācijās, piemēram, uzlabot drošību privātās telpās, ar aktuāliem automatizētiem paziņojumiem un reāllaika norādēm.
Apskati ELKO

Uzzini vairāk
Piekļuves kontroles sistēmas
Piedāvā piekļuves kontroles risinājumus, kas atbilst jūsu prasībām - sākot ar visvienkāršāko piekļuves kontroles pārvaldības programmatūru un aparatūru līdz pat modernākajām opcijām.
Apskati ELKO
Uzzini vairāk
Tīkla nāmruņi
Piedāvā skaidru, divvirzienu saziņu ar apmeklētajiem, ar attālinātu ievadi, lai nodrošinātu labāku drošību, kontroli un ērtību. Ar neskaitāmām integrācijas iespējām.
Apskati ELKO


Uzzini vairāk
Termiskās kameras
Termiskās kameras pārspēj vizuālās kameras ar attēla kvalitāti tumsā un tāpēc ir lielisks līdzeklis cilvēku un objektu identificēšanai 24/7 novērošanai, sākot no ļoti tumšām vietām līdz pat saulainai autostāvvietai.
Apskati ELKO
Uzzini vairāk
PTZ kameras
PTZ kamerās iebūvēta panoramēšanu, sasvēruma, lai nodrošinātu plaša apgabala pārklājumu. Lieliskā attēla kvalitāte un iespēja pietuvināt ļauj viegli konstatēt drošības draudus.
Apskati ELKO
Uzzini vairāk
Panorāmas kameras
Panorāmas kameras nodrošina plašu pārklājumu tikai ar vienu kameru. Uzraugiet darbības un viegli pamaniet incidentus plašās teritorijās, sekojiet cilvēku plūsmai un uzlabojiet teritorijas pārvaldību.
Apskati ELKO
Uzzini vairāk
Sprādziendrošas kameras
Viegla un izturīga, fiksētas kastes tipa sprādziendroša kamera ar lielisku video kvalitāti un ērtu uzstādīšanu vienam cilvēkam.
Apskati ELKOUzzini vairāk
Fiksētās kastes tipa kameras
Profesionālas un pieejamas fiksētās kameras, kas piemērotas visdažādākajām videonovērošanas lietojumprogrammām / Atbalsta audio ierakstu
Apskati ELKO

Uzzini vairāk
Fiksētās kupola kameras
kompaktas kameras ar kupola korpusu / platleņķa un 360 ° / 270 ° / 180 ° panorāmas skatu / iespējams uzstādīt uz sienām vai griestiem / izcila video kvalitāte
Apskati ELKOUzzini vairāk
Fiksētās "Bullet" tipa kameras
Pilna funkcionalitāte un rentabla uzraudzība. Plānais dizains ļauj kamerai iederēties jebkurā vidē. Iebūvēts IR apgaismojums un augstas izšķirtspējas video kvalitāte.
Apskati ELKO

Uzzini vairāk
Moduļu kameras
Viegli pielāgojamas, izturīgas, ar diskrētu dizainu ļauj moduļu kamerām iederēties jebkurā vidē / Pietiekami kompaktas pat šaurākajām vietām / Ar pilnu funkcionalitāti, optimizētas moduļu kameras diskrētai novērošanai.
Apskati ELKO
Uzzini vairāk
AXIS M3064-V
Ir īpaši kompakta, iekštelpu kupola kamera ar putekļu un IK08 klases vandāliztūrīgu korpusu, ērtai montāžai pie sienas vai griestiem.
Apskatīt ELKO
AXIS M2026-LE MK II
Kompakta dienas un nakts "bullet" tipa HDTV kamera āra apstākļiem ar IP66 un IK08 aizsardzību, iebūvētu IR apgaismojumu un WDR.
Apskatīt ELKO
AXIS P1447-LE
Kompakta dienas un nakts "bullet" veida tipa 5MP kamera āra apstākļiem, ar WDR un "Lightfinder" tehnoloģiju izmantošanai pie zema apgaismojuma. funkcionalitāti sarežģītiem apgaismojuma apstākļiem.
Apskatīt ELKO
AXIS Q1700-LE
Izturīga āra apstākļu krāsu 2 MP/1080p HDTV kamera numurzīmju nolasīšanai gan dienā, gan naktī.


Apskatīt ELKO
PALĪDZĒSIM IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠĀKO

Pateicoties augstai kvalitātei un drošībai, Axis risinājumi tiek izmantoti visā pasaulē transporta, banku, izglītības, veselības, industriālajā un komerciālajā sektorā. Īpaši atzinīgi zīmolu novērtē viesnīcu, sporta objektu, datu centru, cietumu, kazino, kā arī "drošas pilsētas" projektos.

Mūsu profesionāļi palīdzēs atrast tieši Tavām prasībām atbalstošāko risinājumu.

Saņemt atbildes uz jautājumiem un uzzināt vairāk par sadarbības iespējām un individuāliem projektiem atbilstošu risinājumu piemeklēšanu vari, sazinoties ar ELKO vecāko produktu vadītāju Vitāliju Stepancovu, e-pasts: vitalijs.stepancovs@elkogroup.com, tālr. +371 67093 281