AJAX - nākamās paaudzes bezvadu drošības sistēmas

Nākamās paaudzes bezvadu drošības risinājumi no Ajax!

Ajax drošības sistēmas ir saņēmušas prestižas balvas vairākās drošības risinājumu izstādēs un šobrīd ir viena no visvairāk apbalvotājām bezvadu drošības sistēmām Eiropā.

Bezvadu drošības sistēmas ir piemērotas ne tikai iekštelpām un nelielām platībām - dzīvokļiem, mājam, birojiem, garāžām, bet arī objektiem ar platībām virs 100 000 m² - noliktavām, ražotnēm un citām teritorijām.

Intuitīvais dizains ļauj pāris minūšu laikā sākt lietot Ajax produktus kā profesionālim tā iesācējam.

1 / 8
Kontroles paneļi
Kontroles panelis ir bezvadu drošības sistēmas galvenais elements. Tas pārvalda visas Ajax ierīces, aktivē un deaktivē signalizāciju, un draudu gadījumā nosūta trauksmes signālu gan apsardzes dienestam, gan objekta īpašniekam.
Kur iegādaties?
Darbības zonas paplašinātāji
Signāla diapazona paplašinātājs izvērš aizsargājamās teritorijas izmēru, ļaujot Ajax aizsargāt lielas ražotnes, daudzstāvu birojus un citus lielizmēra objektus un plašas.
Kur iegādaties?
Iekštelpu apsardze
Iekštelpu sensori nekavējoties identificē draudus: dzīvokļa durvju atvēršanu, mājas logu izsišanu un zagļu ielaušanos biroja telpās. MotionCam detektori ar videonovērošanas funkciju ļauj operatīvi apskatīt trauksmes cēloni.
Kur iegādaties?
Teritorijas apsardze
Āra sensori identificē pārkāpumus jau no pirmā soļa jūsu teritorijā. Tik līdz kāds mēģina pārkāpt pār žogu vai ieskatīties caur logu, Ajax sensori uzreiz izziņo trauksmi.
Kur iegādaties?
Ugunsgrēka prevencija
Bezvadu uguns un dūmu detektori aizsargā īpašumu no uguns, nekavējoties reaģējot uz dūmiem un strauju temperatūras paaugstināšanos. Ajax FireProtect Plus var identificēt oglekļa monoksīdu un pasargāt no saindēšanās. Ajax dūmu detektori ir neatņemama ugunsdrošības aprīkojuma sastāvdaļau un darbojas autonomi no apsardzes sistēmas.
Kur iegādaties?
Applūšanas prevencija
Bezvadu plūdu detektors spēj identificēt cauruļu plīsumus, veļas mazgājamās mašīnas vai trauku mazgājamās mašīnas noplūdes. LeaksProtect ceļ trauksmi ar pirmajām plūdu pazīmēm un arī ziņo, kad ūdens ir izžuvis.
Kur iegādaties?
Vadības moduļi
Signalizācijas aktivizēšanas, vārtu aizvēršanas un gaismu izslēgšanas nodrošināšana sinhroni ar vienu klikšķi. Apdraudējuma gadījumā, izmantojiet panikas pogu, lai izsauktu palīdzību un paziņotu tuviniekiem.
Kur iegādaties?
Sirēnas
Bezvadu sirēnas atbaida iebrucējus un piesaista kaimiņu uzmanību ar skaļu trauksmes signālu līdz pat 113db.
Kur iegādaties?
Automatizācija
Ajax viedās kontaktligzdas un releji ļauj kontrolēt un automatizēt slēdzenes, vārtus, katlus un citas elektriskās ierīces. Ajax lietotnē tām iespējams iestatīt automatizāciju pēc grafika vai reakcijas uz detektoru trauksmēm un sistēmas režīmu izmaiņām.
Kur iegādaties?
Integrācijas moduļi
Integrācijas moduļi ļauj savienot citu ražotāju sensorus ar Ajax sistēmu un otrādi - integrēt Ajax ierīces citās sistēmās.
Kur iegādaties?
Barošanas bloki
Ajax barošanas bloki ļauj savienot kontroles paneļus ar zemsprieguma tīkliem vai ārējo akumulatoru.
Kur iegādaties?
PALĪDZĒSIM IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠĀKO

Ajax drošības sistēmas apvieno profesionāla līmeņa aprīkojuma uzticamību ar lietošanas ērtumu. Šobrīd vairāk kā 450 000 lietotāju 90 pasaules valstīs aizsargā īpašumus ar Ajax drošības risinājumiem.

Mūsu profesionāļi palīdzēs atrast atbalstošāko risinājumu projektiem.

Saņemt atbildes uz jautājumiem un uzzināt vairāk par sadarbības iespējām un individuāliem projektiem atbilstošu risinājumu piemeklēšanu vari, sazinoties ar ELKO vecāko produktu vadītāju Vitāliju Stepancovu, e-pasts: vitalijs.stepancovs@elkogroup.com, tālr. +371 67093 281