Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti Kļūt par partneri
Intel
Intel ir pasaules līderis skaitļošanas inovāciju jomā. Uzņēmums izstrādā un ražo nozīmīgākās tehnoloģijas, kas kalpo par pamatu pasaules skaitļošanas ierīcēm. Uzzini vairāk: intel.com
Intel nodrošina pārsteidzošu nākotnes pieredzi
intel-technology-provider-logo
Izaugsme
Pelniet naudu un attīstiet savu biznesu.

Uzticība
Esiet uzticams jaunāko tehnoloģiju eksperts.

Atlīdzība
Pelniet punktus un saņemiet ekskluzīvus, tikai partneriem pieejamus, piedāvājumus.
Tā ir ērti centralizētā platforma, kurā ir apkopotas pielāgojamas mārketinga kampaņas, sociālo mediju publikācijas, vietnes satura variācijas un daudz kas cits. Platforma dod iespēju radīt lielāku biznesa pieprasījumu ar minimālu laika ieguldījumu no jums un jūsu darbinieku puses.

Doties uz: Intel® Partner Marketing Studio
ELKO ir autorizētais Intel® izplatītājs un galvenais Intel® IoT Solutions Alliance biedrs
Mēs piedāvājam jaunākos Intel produktus, komponentes un serveru sistēmas tieši no Intel®, kā arī plašu, uz Intel® bāzes veidotu, datoru un ierīču klāstu no oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM). Turklāt mēs piedāvājam vairākas papildu priekšrocības, ieskaitot pasaules līmenim atbilstošu klientu servisu, kreditēšanu, tehnisko palīdzību, akcijas, kā arī loģistikas un apmācību pakalpojumus.
  1. Ražotāji
  2. Intel