Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Mūsu loma kā IT produktu un risinājumu izplatītājam ir apvienot partneru zināšanas un padarīt tās viegli pieejamas mūsu klientiem.

Dīleriem Dīleriem piedāvājam plašu IT produktu un sadzīves tehnikas klāstu vairumtidzniecībā un lielisku klientu apkalpošanu.
In Integratoriem Integratoriem nodrošinām nepieciešamo kompetenci un kapacitāti, risinot unikālas biznesa situācijas.
Bi Biznesam Biznesam palīdzam rast veiksmīgāko kopsaucēju starp klienta vajadzībām, jaunākajām tehnoloģijām un labākajiem risinājumiem.
Sadarbība Mēs savedam kopā cilvēkus, apvienojam zināšanas un paveicam nozīmīgus darbus.
Zināšanu apmaiņa Mēs labprāt dalāmies ar idejām un zināšanām, gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tā.
Uzticamība Mēs iedziļināmies, nododam zināšanas un sniedzam padomus. Mēs turam dotos solījumus.
Aizrautība Mēs vairojam aizrautību par tehnoloģijām.
Attīstība Mēs izmantojam esošas zināšanas vislabākajā veidā. Mēs tiecamies sasniegt arvien jaunas virsotnes.

1993. gadā, četri jauni IT studenti sāka iepirkt komponentes, komplektēt datorus un iekarot tā laika agrīno Latvijas IT tirgu.

Gada laikā tika noslēgti pirmie izplatīšanas līgumi ar tādiem IT industrijas gigantiem kā Seagate, Western Digital un Samsung. Tas bija pamats straujai izaugsmei un reģionālajai paplašināšanai turpmākajos gados.
Šodien ELKO Grupa ir atzīts un pieprasīts partneris tirgū, kurš darbojas vairāk nekā 25 gadus, ar vairāk nekā 1 500 darbiniekiem un plašu reģionālo pārstāvniecību Eiropā un Centrālajā Āzijā.
11 valstis
17 filiāles
3 loģistikas centri
40 000 Produkti
10 000 Klienti
400 Ražotāji
Kļūt par partneri
  1. Par mums