Par mums

Mūsu loma kā IT produktu un risinājumu izplatītājam ir apvienot partneru zināšanas un padarīt tās viegli pieejamas mūsu klientiem.

SKATĪT PREČU KATALOGU
Dīleriem Dīleriem piedāvājam plašu IT produktu un sadzīves tehnikas klāstu vairumtidzniecībā un lielisku klientu apkalpošanu.
In Integratoriem Integratoriem nodrošinām nepieciešamo kompetenci un kapacitāti, risinot unikālas biznesa situācijas.
Bi Biznesam Biznesam palīdzam rast veiksmīgāko kopsaucēju starp klienta vajadzībām, jaunākajām tehnoloģijām un labākajiem risinājumiem.
Vīzija Būt vēlamam ilgtermiņa partnerim tirgū.
Misija Mūsu kā IT un CE produktu izplatītāja uzdevums ir saistīt mūsu partneru zināšanas un padarīt tās viegli pieejamas mūsu klientiem.
Vērtības Attiecības ar darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem ir mūsu lielākā vērtība.
Zīmola solījums Augt gudrāk (Grow smarter).
Personība Atvērta un savienota. Dinamiska un ambicioza.

1993. gadā, četri jauni IT studenti sāka iepirkt komponentes, komplektēt datorus un iekarot tā laika agrīno Latvijas IT tirgu.

Gada laikā tika noslēgti pirmie izplatīšanas līgumi ar tādiem IT industrijas gigantiem kā Seagate, Western Digital un Samsung. Tas bija pamats straujai izaugsmei un reģionālajai paplašināšanai turpmākajos gados.
Šodien ELKO Grupa ir atzīts un pieprasīts partneris tirgū, kurš darbojas jau 30 gadus, ar vairāk nekā 1 000 darbiniekiem un plašu reģionālo pārstāvniecību Eiropā un Centrālajā Āzijā.
14 valstis
16 filiāles
2 loģistikas centri
40 000 Produkti
10 000 Klienti
350 Ražotāji
  1. Par mums