Sveiki!
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku. Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.

Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija


+371 6709 3230
info@elko.lv

Zepp – jauns viedpulksteņu zīmols

ZEPP-E-smartwatch-Huami
Stilīgs viedpulkstenis ikdienas veselības pārvaldībai no Huami - pasaules vadošā viedo valkājamo tehnoloģiju novatora.
Zepp E ir paredzēts aizņemtiem profesionāļiem, kuri meklē augstākās klases dizainu un izcilas veselības un fitnesa parametru izsekošanas iespējas.

Tas ir minimālisma stilā veidots viedpulkstenis ar nevainojamu 3D izliekumu sānu malās, sirdsdarbības ātruma mērītāju un SpO2 uzraudzību veselīgam un izsmalcinātam dzīvesveidam.

Jaunā Zepp E sērija izmanto AI un modernākās tehnoloģijas, lai svarīgu veselības statistiku pārvērstu praktiskā izpratnē, palīdzot lietotājiem efektīvāk uzraudzīt viņu fizisko un garīgo labsajūtu.

Zepp E nodrošina vairāku veselības rādītāju fiksēšanu, miega un stresa uzraudzību, 11 sporta režīmus vingrinājumu reģistrēšanai un izsekošanai, personiskās aktivitātes izlūkošanas (PAI) veselības novērtēšanas platformu, kas lietotāja sirdsdarbības ātruma un ikdienas aktivitātes līmeņa detalizētos datus pārvērš vienā metrikā, nodrošinot viegli saprotamu rādītāju, kas palīdz lietotājam uzzināt vairāk par viņu fizisko stāvokli.

Papildus veselības un fitnesa izsekošanas iespējām Zepp E ir arī vieds ikdienas sabiedrotais, ļaujot lietotājiem iestatīt taimerus, modinātājus, pārbaudīt laika prognozes, kā arī saņemt paziņojumus, kad viedtālrunī tiek saņemti jauni zvani vai īsziņas. Tiem, kuri paļaujas uz mūzikas atbalstu savu treniņu laikā, Bluetooth mūzikas vadība ļauj lietotājiem vingrinājuma laikā atskaņot, apturēt vai izlaist dziesmas no pulksteņa, neizņemot tālruni no kabatas.

Zepp produktu izplatīšana aptvers Baltijas un Ziemeļvalstis (Gandalf Distribution), Rumāniju un Slovēniju.
ZEPP-E-smartwatches
ZEPP-logo
Kā profesionāla līmeņa zīmols lietotāju labklājības digitālai pārvaldībai Zepp izmanto savu vadošo AI algoritmisko sistēmu, lai sniegtu digitālos veselības uzraudzības risinājumus cilvēkiem visā pasaulē. Sākot no tradicionālās veselības un fiziskās aktivitātes uzraudzības līdz analīzēm un agrīniem brīdinājumiem par veselības stāvokli, Zepp ir apņēmies palīdzēt lietotājiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti. Zepp tic tehnoloģiju izmantošanai, lai pilnveidotu mūsu labklājību un palīdzētu ikvienam izbaudīt pilnvērtīgāku dzīvi. Tāpēc Zepp misija ir "nepārtraukti attīstīt jaunas tehnoloģijas, lai palīdzētu cilvēkiem pilnveidot viņu labklājību".

www.zepp.com
  1. Jaunumi
  2. Zepp – jauns viedpulksteņu zīmols