Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

WESTech iegādājas Progamingshop.sk un MP3.sk

WESTech Arasid
WESTech, iStores tīkla operators, kļuva par galveno Arašid – slovāku programingshop.sk zīmola lielākā specializētā spēļu, konsoļu un piederumu mazumtirgotāja un viena no MP3.sk zīmola vadošā mobilo tālruņu un piederumu mazumtirgotāja – akcionāru.
Tiešsaistes mazumtirgotājs Arašid nesen kļuvis par daudzkanālu mazumtirgotāju ar 15 fiziskām veikalu atrašanās vietām. Papildus savai līderpozīcijai Slovākijā Arašid ir spēcīgas tirgus pozīcijas kaimiņvalstīs. 2002. gadā uzņēmumu izveidoja Pavols Dlhošs (Pavol Dlhoš) un kopš 2008. gada tas tika attīstīts, sadarbojoties ar investoru SLOVAK AMERICAN FOUNDATION. 2017. gadā uzņēmuma ieņēmumi sasniedza 16 miljonus EUR.
WESTech, kas ietilpst ELKO Grupa AS, pārvalda Slovākijas un Čehijas iStores zīmola lielāko Apple premium klases tālākpārdevēju veikalu tīklu.
WESTech ir kompleksu IT risinājumu eksperts un mūsu piedāvājumu klāsta paplašināšana, iegādājoties progamingshop.sk un MP3.sk, bija loģisks turpinājums. WESTech nodrošina plaša produktu un pakalpojumu klāsta pārdošanu, izplatīšanu, tehnisko apkopi un programmatūras risinājumus gan biznesa, gan izklaides jomās. Iegādājoties Arašid, mēs paplašinām mūsu mazumtirdzniecības tīklu un pietuvojamies mūsu klientiem. Mēs ticam, ka cieša sadarbība ar mūsu pašreizējo vadību apvienojumā ar mūsu zināšanām, biznesa kontaktiem un finanšu kompetencēm radīs labāku iepirkšanās pieredzi mūsu klientiem un nodrošinās turpmāku uzņēmuma izaugsmi
Matejs Sršeņs (Matej Sršeň) WESTech ģenerāldirektors
Esam priecīgi, ka, pievienojoties WESTech, mēs kļūsim par veiksmīga tirgus dalībnieka – ELKO Grupa AS – daļu. Mēs to uzskatām par uzticēšanās zīmi mūsu spējām un izaugsmes ambīcijām. Tie ir arī lieliski jaunumi mūsu vairāk nekā simt darbiniekiem un visiem biznesa partneriem. Šis darījums ļaus mums paplašināt pārdošanas tīklu un vēl vairāk palielināt klientu apmierinātību
Pavols Dlhošs Arašid direktors
Kopš investējām Arašid 2008. gadā, esam mēģinājuši pieņemt pareizos lēmumus, kas atbalstīs uzņēmumu un tā izaugsmi. Šajā laikā uzņēmums ir ievērojami audzis, kļūstot par līderi specializētajā spēļu un mobilo tālruņu mazumtirdzniecības jomā. Mēs ticam, ka sadarbības beigšana ir pareizais lēmums un WESTech ir piemērots Arašid investors – mēs priecājamies par Arašid jaunajām iespējām, kas ir radušās šī darījuma rezultātā. Kopš mūsu investīciju fonda pārveides par bezpeļņas fondu mūsu mērķis ir atbalstīt novatoriskus uzņēmumus Slovākijā ar US Connections programmas palīdzību un mēs vairs neveicam kapitāla investīcijas. Šis darījums ļaus mums vēl vairāk palielināt atbalstu jaunuzņēmumiem Slovākijā un palīdzēt vairāk uzņēmumiem īstenot savu potenciālu
Mērija Makpērsone (Mary MacPherson) SLOVAK AMERICAN FOUNDATION prezidente un izpilddirektore
WESTech ir viens no vadošajiem IT produktu izplatītājiem ar vairāk nekā 2000 klientiem katru gadu un ciešu sadarbību ar vairāk nekā 70 IT ražotājiem, piedāvājot plašu pakalpojumu un produktu spektru, tostarp Apple, AMD, Culcharge, Dell, Devia, Gigabyte, Griffin, Hitachi, Intel, JBL, Microsoft, Moshi, Sapphire, Seagate, Western Digital un citiem. WESTech pašlaik strādā vairāk nekā 110 darbinieku. WESTech otrā filiāle atrodas Slovākijas centrālajā daļā, Banskā Bistricā (Banská Bystrica).
Plašāka informācija:

www.elkogroup.com
LinkedIn
Facebook
Twitter

Inese Kalveite
Mārketinga un komunikācijas direktore
ELKO Grupa AS
+371 6709 3214
inese.kalveite@elkogroup.com

Matej Sršeň, ģenerāldirektors
WESTech, spol. s r.o.
Tālr.: + 421 2 2090 1522
www.westech.sk

Pavol Dlhoš, direktors
Arašid spol. s r.o.
Tālr.: +421 48 321 1392
www.ProGamingShop.sk
www.mp3.sk
  1. jaunumi
  2. WESTech iegādājas Progamingshop.sk un MP3.sk