Sveiki!
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku. Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.

Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija


+371 6709 3230
info@elko.lv

Viedtālruņi, kas īpaši paredzēti gaming entuziastiem: ELKO uzsāk zīmola Black Shark izplatīšanu.

Black-Shark-4-KV
Mobilās spēles turpina nostiprināties kā dominējošā spēļu platforma. Lietotāji meklē augstas precizitātes spēļu pieredzi arī mobilajos tālruņos, un Black Shark viedtālruņi ir īpaši tam paredzēti.
Black Shark ir vadošais augstākās klases viedtālrunis, kas paredzēts spēļu spēlētājiem, apvienojot pašu izstrādātu spēļu paneli un bagātīgu aksesuāru sistēmu, kas spēlētājiem rada lielisku spēļu pieredzi. Premium spēļu aksesuāri uzlabo audio kvalitāti, dzesēšanu, vadību un daudz ko citu.

ELKO ir kļuvis par oficiālo Black Shark spēļu viedtālruņu un aksesuāru izplatītāju Polijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovākijā un Čehijā.
black 2
“Black Shark ir veiksmīgi paplašinājis savu nospiedumu visā pasaulē tikai trīs gadu laikā kopš tā izveidošanas. 5G izveide un mākoņspēļu parādīšanās ir veicinājuši mobilo spēļu attīstību, un pieprasījums pēc specializētiem viedtālruņiem tikai pieaugs. Mēs esam gandarīti, ka varam piedāvāt saviem klientiem konkurētspējīgus jaunāko tehnoloģiju tendenču produktus, jo Black Shark ir acīmredzams līderis spēļu viedtālruņu nozarē,” saka Baiba Indāne, ELKO grupas zīmolu nodaļas vadītāja.

„Mēs esam priecīgi piedāvāt savu spēļu entuziastiem radīto viedtālruni ELKO pārstāvētajos tirgos. Mēs izvēlējāmies ELKO kā uzticamu partneri mūsu viedtālruņu un aksesuāru izplatīšanai, un mēs ticam, ka uzņēmumam būs liela ietekme Black Shark zīmola atpazīstamības tirgū palielināšanai,” komentē Deivids Li, Black Shark Global viceprezidents.
blackshark logo Vertical
Par Black Shark

Progresīvais gaming tehnoloģiju uzņēmums Black Shark izveido gaming ekosistēmu, kuras pamatā ir iekārtas, programmatūra un pakalpojumi, ko tagad galvenokārt nodrošina viedtālruņi. Black Shark mērķis ir nodrošināt nepārspējamu un unikālu spēļu pieredzi un veidot labāko gaming pasauli ar globāliem spēlētājiem. Black Shark atrodas Pekinā, Šanhajā, Nanjingā, Šenženā un Honkongā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet uzņēmuma globālo mājaslapu: apsilankykite bendrovės svetainėje: global.blackshark.com
  1. Jaunumi
  2. Viedtālruņi, kas īpaši paredzēti gaming entuziastiem: ELKO uzsāk zīmola Black Shark izplatīšanu.