Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Soundvision Technologies paplašina savu izaugsmi Eiropas tirgū sadarbībā ar ELKO

TruAudio_VSSL_audiosystems
TruAudio un VSSL mātes uzņēmums Soundvision Technologies - pasaules līmeņa augstākās kvalitātes audio risinājumu līderis paziņojis par sadarbību ar ELKO, lai paplašinātu savu darbību Eiropas tirgū.
TruAudio un VSSL piedāvā profesionālus pasaules klases audio risinājumus, kas izstrādāti ASV. Tie nodrošina absolūti labāko sniegumu savā klasē gan biznesa, gan mājas audio sistēmu lietotājiem. Soundvision un ELKO sadarbības mērķis ir pilnveidot attiecības ar partneriem, nodrošinot attīstības apmācības un atbalsta modeļus, vienlaikus piedāvājot nozares vadošo produktu klāstu, kas ir ne tikai unikāls un ļoti viegli lietojams, bet arī par izdevīgu cenu.d

"Mēs vienmēr esam bijuši patīkami pārsteigti par ELKO pieeju un viņu dziļo izpratni par IoT sfēru," norāda Braiens Garners, Soundvision prezidents. "Mēs esam sajūsmā par mūsu jauno sadarbību un redzam, ka ELKO spēcīgā pozīcija Eiropas tirgū ir milzīgs ieguvums, lai TruAudio un VSSL zīmoli varētu augt."

“TruAudio un VSSL zīmoli ir lielisks papildinājums mūsu centieniem attīstīt mūsu piedāvājumu audio risinājumu tirgū. TruAudio un VSSL audio produkti izceļas ar izcilu kvalitāti, pielāgošanas iespējām un klientam draudzīgu uzstādīšanu. Mūsu klienti - vietējie audio sistēmu integratori noteikti novērtēs šo jauno sadarbību, jo lieliska skaņa kļūst arvien pieejamāka, ”saka Jurijs Kovzels, ELKO VAD biznesa attīstības vadītājs.

TruAudio

TruAudio izstrādā un ražo augstākās kvalitātes pielāgojamu audio produktu līniju, kurā ietilpst arhitektūras un parastie skaļruņi, zemfrekvences skaļruņi un pastiprinātāji, kā arī visaptveroši audio risinājumi dažādam pielietojumam: mājās, birojā, sporta zālē, kūrortā, veselības aprūpē, kafejnīcā un daudz kur citur kā iekštelpās tā ārpus tām. Zīmola produktiem ir plašas pielāgošanas iespējas (TruCustom) - jebkura izmēra un krāsas variācijas. TruAudio produktiem var būt 5 gadu vai pat mūža garantija.

Noskaties videoklipu un iegūsti iedvesmu, kā arī padomus audio sistēmas projektēšanai un plānošanai:

VSSL

VSSL ir vadošā mājas audio sistēma arhitektūras (griestu) skaļruņiem. Viedie daudzkanālu VSSL pastiprinātāji spēj darbināt katru griestu skaļruni individuāli. VSSL risinājumi atbalsta lokālo straumēšanu un ir viegli savietojami ar Google Home, Apple Airplay un Spotify Connect, lai visas straumēšanas iespējas būtu pieejamas vienā interfeisā. Produkti pieejami iepakojumā tālākpārdošanai.
Par Soundvision Technologies

Soundvision Technologies, izstrādā un ražo augstas kvalitātes audio produktus. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Hurikānā, Jūtā ar izplatīšanas punktiem Atlantas un Džordžijas štatā, kā arī Nīderlandē. Soundvision pastāvīgi atrodas audio inovāciju priekšgalā un paceļ latiņu gan straumēšanas risinājumos, gan pastiprinātāju un skaļruņu dizainā. Jau kopš pirmsākumiem 1999. gadā kompānijas filozofija ir bijusi, ka ikvienam būtu jābūt iespējai izbaudīt mūziku tā, kā to bija iecerējis mākslinieks.

www.truaudio.com
  1. Jaunumi
  2. Soundvision Technologies paplašina savu izaugsmi Eiropas tirgū sadarbībā ar ELKO