Sveiki!
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku. Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.

Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija


+371 6709 3230
info@elko.lv

Pieprasījums pēc robotu putekļsūcējiem nemazinās. ELKO paplašina klāstu un sāk izplatīt Viomi zīmolu.

viomi_robot vacuum cleaners_wholesale_distribution_ELKO
Pārsteidzoši, top produkti pandēmijas laikā bija putekļsūcēji, it īpaši roboti putekļsūcēji. Lai nodrošinātu tirgus pieprasījumu pēc tehnoloģiski moderniem produktiem, ELKO ir parakstījis vienošanos un kļuvis par oficiālu Viomi robotu un bezvadu putekļu sūcēju, un gaisa attīrītāju izplatītāju Zviedrijā, Norvēģijā, Slovēnijā, Slovākijā un Baltijā.
Viomi Technology ir vadošais “IoT @ Home” tehnoloģiju uzņēmums, kas ar inovācijām risina daudzveidīgas patērētāju vajadzības un aktuālās problēmas. Jaunākajos Viomi produktos īpaša uzmanība ir vērsta uz virsmas sterilizāciju un gaisa attīrīšanu no piesārņojuma un mikroorganismiem, kas ir aktuāli ne tikai alerģijas slimniekiem, bet ikvienam šobrīd.

“Viomi stūrakmens ir viedo ierīču projektēšana un ražošana. Mēs ticam, ka nākotnē mūsu mājas tiks pārveidotas par IoT mājām.” komentēja Viomi aizjūras nodaļas ģenerāldirektors Tomijs Džans; “Nākamajiem soļiem mums ir vajadzīgi eksperti, piemēram, ELKO Group, lai spētu vietējiem tirgiem nodrošinātu veselīgu un viedu dzīvi.”
Robotu bestselleri
Mazgāšanas, slaucīšana un putekļu sūkšana jau ir kļuvusi par trīs vienā funkcionalitātes standartu robotu putekļsūcējiem. Papildus tam Viomi ir ieviesis UV sterilizācijas sistēmu (Viomi Alpha UV (S9) modelī), kas efektīvi iznīcina 99,99% no piecu veidu baktērijām un attīra ievērojami dziļāk nekā tradicionālā tīrīšana ar rokām.

Viomi jaunākais robotu putekļsūcējs tagad ir aprīkots arī ar automātisko netīrumu likvidēšanas sistēmu, kas nodrošina iespaidīgu trīsdesmit dienu autonomu tīrīšanu, kā arī samazina sekundāro piesārņojumu, pieskaroties un ieelpojot putekļus, kas ir īpaši svarīgi tiem, kas cieš no putekļu ērcīšu alerģijas.

“Robotu putekļsūcēji ir vispopulārākie mūsu plaša patēriņa elektronikas segmentā. Globālās tirgus izpētes kompānijas prognozē, ka to izaugsme neapstāsies vismaz vairākus gadus. Jauna funkcionalitāte, kas atbilst vajadzībām, padara Viomi produktus ļoti konkurētspējīgus un mūsu klientiem iekārojamus, ”komentē Baiba Indane, ELKO grupas zīmolu nodaļas vadītāja.
Jauna tendence - gaisa attīrītāji
Covid-19 dēļ cilvēki lielāku uzmanību pievērš gaisa kvalitātei. Ja pietiekama ventilācija ar āra gaisu nav iespējama vai āra gaisa piesārņojums ir liels, īpaši noderīgi ir pārnēsājamie gaisa tīrītāji (attīrītāji). Gaisa tīrīšana un filtrēšana var palīdzēt samazināt gaisā esošos piesārņotājus, tostarp daļiņas, kas satur vīrusus un baktērijas.
Viomi Smart Air Purifier Pro (UV) var attīrīt mājokli līdz 60 m2, efektīvi neitralizējot metanolu un dūmus un LED-UV sterilizācija iznīcina mikrobus un vīrusus, uzlabo dezinfekcijas veiktspēju, kā arī piedāvā knišļu likvidācijas funkciju.
Visi Viomi produkti ir saderīgi ar “Mi home” lietotni.
Viomi-logo
Par Viomi Technology

Viomi ir izstrādājis unikālu IoT @ Home platformu, kas aptver novatorisku IoT atbalstītu viedo māju produktu ekosistēmu. Kā arī radījis Viomi, ekosistēmas papildošu produktu tirgu vairāk nekā 60 valstīs / reģionos.

www.viomi.com
  1. Jaunumi
  2. Pieprasījums pēc robotu putekļsūcējiem nemazinās. ELKO paplašina klāstu un sāk izplatīt Viomi zīmolu.