Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

MSI spēļu risinājumi tagad ir pieejami ELKO Polijas partneriem

MSI_picture
Sākot no 2019. gada marta, ELKO Polija ir paplašinājusi savu produktu klāstu ar portatīvajiem spēļu datoriem un monitoriem no vadošā pasaules zīmola MSI. Pateicoties uzņēmuma izstrādātāju ilgtermiņa sadarbībai ar profesionāliem e-sporta spēlētājiem, MSI ir izdevies izveidot augstas kvalitātes produktus, kas atbilst pircēja vēlmēm.

Saskaņā ar pētījumu portālu Businesswire.com, no 2018. līdz 2025. gadam ir prognozēts ievērojams e-sporta tirgus pieaugums - līdz 18,6%, kas nozīmē attiecīgo produktu pārdošanas apjoma pieaugumu. Novērotāji atzīmē, ka datorspēļu monitoru īpatsvars pasaules tirgū ir tikai aptuveni 2% no kopējā apjoma, tomēr peļņa no to pārdošanas ir gandrīz trīs reizes lielāka nekā no parastajiem personālajiem monitoriem, kas šai kategorijai piesaista arvien vairāk pārdevēju.

MSI personālie spēļu datori un monitori jau ir pieejami pasūtīšanai Polijas partneriem no ELKO Polija. MSI produktu apkalpošana tiek veikta visā Polijā.
Par MSI
Taivānas ražotājs Micro-Star International (MSI) ir viens no desmit lielākajiem spēļu monitoru piegādātājiem visā pasaulē. Turklāt spēļu monitoru segmentā ar ieliektajiem ekrāniem uzņēmums ierindojas otrajā vietā, uzreiz aiz līdera Samsung. MSI atbalsta vairāk nekā 20 profesionālas e-sporta komandas, kā arī dažādus starptautiskus konkursus, pateicoties kuriem uzņēmums ieguvis vadošo e-sporta komandu un profesionālo spēlētāju uzticību visā pasaulē.
  1. jaunumi
  2. MSI spēļu risinājumi tagad ir pieejami ELKO Polijas partneriem