Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Microsoft iepazīstina ar jauno pakalpojumu Microsoft 365

LV_Microsoft_365_maina_nosaukumu_ELKO
Sākot ar 21. aprīli, Office 365 abonementi tiks nosaukti par Microsoft 365, un tajos būs iekļautas arī jaunas funkcijas un pakalpojumi. Līdz ar jaunās versijas programmatūras izlaišanu, piedāvājam to iegādāties pie mums, izmantojot īpaši izdevīgus partneru programmas nosacījumus.
Microsoft 365 ir Office 365 evolūcija, izmantojot jaunas mākslīgā intelekta (AI) iespējas, dažādu saturu un veidnes, kā arī mākoņdatošanas iespējas, lai uzlabotu prasmes strādāt ar tekstu, prezentācijām un dizainu. Abonementiem tiks pievienoti jauni pakalpojumi, lai stiprinātu saites ar mīļajiem un padarītu ģimeni un draudzīgu saziņu vienkāršu un ērtu.

Jaunie Microsoft 365 risinājumi ir jaunā Microsoft Family Safety lietotne, kas paredzēta, lai jūsu ģimene būtu drošībā gan digitālajā, gan fiziskajā pasaulē, un jaunās Microsoft Teams funkcijas, kas ļauj jums būt tuvāk draugiem un ģimeni un strādāt kopā pie tā, kas ir īpaši svarīgs.

Tāpat arī pārlūkprogramma Microsoft Edge sāk jaunu attīstības kārtu ar funkcijām tās aizsardzībai internetā, izmantojot Password Monitor paroļu pārbaudes sistēmu un vienkāršojot izpēti ar kolekcijas funkciju.
Uzturēt kontaktus ar mīļajiem cilvēkiem šobrīd ir daudz svarīgāk nekā jebkad agrāk. Pēdējā laikā Skype katru dienu izsākuši lietot 40 miljoni cilvēku, kas atbilst mēneša pieaugumam par 70%. Tajā pašā laikā sarunu ilgums Skype mēnesī palielinājies par 220%. Lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk veikt zvanus, nesen Skype ieviesa jaunu bezmaksas funkciju ar nosaukumu Meet Now, kas ļauj izveidot video sapulci tikai ar trim klikšķiem - un tiem, kas to izveido, nav jāpiesakās savā kontā un jāinstalē lietojumprogramma datorā [1].

Vairāk nekā 44 miljoni cilvēku darbā izmanto Microsoft Teams. Microsoft Teams ir komandas darba centrs, kas ļauj tērzēt, veikt zvanus, vadīt video konferences un izmantot citas sadarbības iespējas vienā lietojumprogrammā. Lai jums būtu vienota lietojumprogramma mijiedarbībai darbā un dzīvē, kā arī lai stiprinātu saites ar mīļajiem, Microsoft iepazīstina ar jaunām Microsoft Teams privātuma funkcijām. Microsoft Teams ļauj uzturēt kontaktus, izveidot grupas, lai plānotu braucienus ar draugiem, organizētu kaimiņu tikšanos vai ieplānotu grāmatu kluba pasākumu. Iespējams apvienoties grupu tērzēšanā, vadīt videozvanus, kopā sastādīt uzdevumu sarakstus un piešķirt uzdevumus personām, saskaņot grafiku, koplietot fotoattēlus un video - tas viss notiek vienā centrā. Microsoft Teams būs pievienoti rīki svarīgas informācijas glabāšanai - piemēram, Wi-Fi paroles un konta dati -, jūs pat varat uzraudzīt tuvinieku ģeogrāfisko atrašanās vietu, kad viņi dodas mājās, uz darbu vai skolu [2].
Jaunā Microsoft ģimenes drošības lietotne palīdz ģimenēm aizsargāt savus tuviniekus, nodrošinot viņus ar rīkiem un analītiku, lai veidotu labus ieradumus internetā un reālajā pasaulē. Šī ir vienīgā lietojumprogramma, kas ļauj kontrolēt ekrāna laiku datorā ar Windows, Android un Xbox ierīcēm, kā arī palīdz saglabāt mieru, kad bērni nav mājās.

Izmantojot Microsoft Family Safety, varat kopīgot ģeogrāfisko atrašanās vietu un saņemt paziņojumus, kad ģimenes locekļi ierodas vai atstāj mājas, skolu vai darbu - lai jūs būtu mierīgs, zinot, ka jūsu tuvinieki atrodas tur, kur viņiem vajadzētu būt.

Microsoft Family Safety lietotne [3] palīdzēs jums saprast, kā bērni pavada laiku Xbox, Windows 10 personālajos datoros un Android tālruņos, kā arī iestatīs ierobežojumus, lai veidotu noderīgus ieradumus, izmantojot sīkrīkus. Turklāt jūs varat ierobežot tāda satura izmantošanu, kas nav piemērots bērna vecumam, kad viņš atrodas internetā.
Pētījumi rāda, ka aptuveni puse cilvēku cenšas iemācīties labāk rakstīt. Tāpēc Microsoft piedāvā plaša mēroga papildinājumu redaktoram - AI balstītam pakalpojumam, kas pieejams vairāk nekā 20 valodās Word, Outlook.com, un kā atsevišķs paplašinājums Microsoft Edge un Google Chrome pārlūkprogrammās.

Jaunā Rewrite Suggestions funkcija jums pateiks, kā padarīt tekstu pārliecinošāku vai saprotamāku, saglabājot sākotnējo nozīmi [4]. Turklāt pirmo reizi Word redaktora funkcija varēs pārbaudīt tekstu, vai nav plaģiāta, palīdzot autoriem izveidot oriģinālo saturu un, ja nepieciešams, ar vienu klikšķi tieši ievietot attiecīgos citātus dokumentā.
PowerPoint Presenter Coach palīdz pārvarēt bailes no publiskas uzstāšanās. Presenter Coach izmanto mākslīgo intelektu, lai noteiktu, vai jūs runājat pārāk ātri, vai “Mmm” jūsu runā parādās pārāk bieži, vai jūs vienkārši lasāt no slaidiem [5].

Microsoft ieviesa divas jaunas funkcijas PowerPoint Presenter Coach: Monotone pitch un runas uzlabošana. Presenter Coach klausās jūsu balss toni un reālā laikā piedāvā padarīt runu emocionāli krāsainu, kā arī palīdz ar gramatiku: konsultē, kā kompetenti veidot teikumu [6].
Funkcija PowerPoint Designer paplašina jūsu radošās iespējas, nepieprasot papildu laiku, piemēram, ar tās palīdzību jūs varat ar vienu klikšķi pārveidot tekstu iespaidīgā laika skalā. Kad slaidam pievienojat attēlu, dizainers automātiski ģenerē vairākas dizaina iespējas. Microsoft 365 abonenti iegūs vēl lielāku radošuma arsenālu - viņiem būs pieejami vairāk nekā 8000 skaistu attēlu un 175 cilpu video no Getty Images, 300 jauni fonti un 2800 jaunas ikonas, lai izveidotu iespaidīgus un vizuāli pievilcīgus dokumentus. Viss šis saturs būs pieejams arī Word un Excel.

Lai ātri sāktu skolas, darba vai ģimenes projektu un ietaupītu laiku, Microsoft 365 abonentiem būs ekskluzīva pieeja vairāk nekā 200 premium veidnēm Word, Excel un PowerPoint. Veidnes palīdzēs jums izveidot perfektu CV, kāzu ielūgumu, biļetenu, dzimšanas dienas karti un daudz ko citu.
Daudzi izmanto Excel, lai apkopotu un analizētu informāciju. Šādu datu atrašana, atlase, atjaunināšana var būt grūts un laikietilpīgs process. Drīz jaunie datu veidi būs pieejami lejupielādēšanai programmā Excel un palīdzēs vieglāk atlasīt un strukturēt informāciju: jums būs pieejama uzlabota informācija par vairāk nekā 100 tēmām, piemēram, pārtika, filmas, vietas, ķīmija un pat Pokemon. Ietaupiet laiku, konvertējot vienkāršu tekstu un numurus datu tipos, lai Excel piedāvātu dažādas vizuālās un informatīvās interaktīvās datu kartes un attēlus, lai labāk parādītu informāciju. Piekļuve datu apmaiņas tipiem un ģeogrāfijai ir pieejama visiem Excel tīmekļa versijā, un Microsoft 365 abonenti saņems ekskluzīvu piekļuvi vairāk nekā 100 jauniem datu veidiem, kuru pamatā ir Wolfram Alpha [7].
Microsoft ir ieviesis jaunas Outlook Web versijas funkcijas, kas palīdzēs pārvaldīt visu jūsu darba un dzīves kārtību vienā kalendārā, darba kontā parādot faktisko darba slodzi, vienlaikus saglabājot informācijas par personīgajām un biznesa tikšanām konfidencialitāti.
Microsoft 365 Personal un Family abonementi saglabā visas Office 365 funkcijas, piemēram, premium biroja lietojumprogrammas datoriem, 1 TB vienai personai OneDrive mākoņa krātuvē, 60 minūšu zvanus uz mobilajiem un fiksētajiem tālruņiem Skype, uzlabotas drošības funkcijas, lai aizsargātu pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu. uzbrukumiem, kā arī tehnisko atbalstu.

----------------------------------------------------------------------------------------

[1] Mobilā versija prasa instalēt lietojumprogrammu.

[2] Šīs funkcionalitātes sākotnējā versija tuvāko mēnešu laikā parādīsies Microsoft Teams mobilajā lietojumprogrammā. Līdz šim Skype ir pieejama tērzēšana ar ģimeni un draugiem, izmantojot tērzēšanu un video.

[3] IOS un Android ierobežota lietotnes priekšskatījuma versija būs pieejama nākamajos mēnešos.

[5] Presenter Coach programmā PowerPoint pašlaik ir pieejams angļu valodā.

[6] Jaunas Presenter Coach funkcijas būs pieejamas sākotnējā bezmaksas versijā, taču vēlāk tās varēs izmantot tikai Microsoft 365 abonenti.

[7] Jauni datu tipi un viedās veidnes būs pieejami Office Insider abonentiem šī gada pavasarī, un Microsoft 365 Personal and Family abonentiem ASV nākamo mēnešu laikā.
  1. Jaunumi
  2. Microsoft iepazīstina ar jauno pakalpojumu Microsoft 365