Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

Kvalitatīvi IMOU videonovērošanas risinājumi mājoklim

IMOU_web
Mūsdienās aizvien biežāk videonovērošanas sistēmas pielieto ne tikai publiskajā sektorā, bet arī privātajā, izvietojot drošības kameras gan privātmājās, gan dzīvokļos. Zīmols IMOU, kuru radījis viens no pasaulē lielākajiem drošības risinājumu izstrādātājiem DAHUA, nācis klājā ar drošības risinājumiem, kas īpaši piemēroti privātajam sektoram. Dažus no tiem izceļam zemāk.
Iekštelpām un ārtelpām
LOOC

LOOC kamera piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārtelpās, jo tai ir IP65 ūdensizturības koeficients. Kamera nodrošina augstas kvalitātes attēlu 1080P Full HD, kā arī iebūvētu mikrofonu un skaļruni. Kamerai ir divvirzienu audio, kas nozīmē, ka tajā iespējams gan ievadīt, gan izvadīt skaņas signālus. LOOC kameru iespējams savienot ar viedtālruni, kas sniedz iespēju saņemt paziņojumus par pamanītu kustību.


Lai mazinātu viltus kustību trauksmes signālus, kamerā iebūvēts PIR sensors, ko iespējams pielāgot, lai trauksmes signāls nereaģētu uz mājdzīvniekiem vai nedzīviem, kustīgiem objektiem. Kamerai ir iebūvēta drošības sirēna un prožektors, kas reaģē uz kustību. Tai ir nakts redzamības režīms, kura sensors nodrošina 10 metru distances pārklājumu.


Kamera piemērota privātmāju īpašniekiem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes drošību piemājas teritorijā, kā arī iekštelpās.
Capture2
IMOU kameras ir izcils papildinājums produktu klāstam. Tām ir teicama cenas/veiktspējas attiecība un tās ir labākā izvēle konkrētajā cenu līmenī.
Ainis Čiževskis ELKO produktu vadītājs
Iekštelpām
imou_lv
Ranger Pro Z, Ranger 1080P un CUE 1080P

IMOU izstrādājis iekštelpu kameras Ranger Pro Z, Ranger 1080P un CUE 1080P, kas spēj nodrošināt augstu attēla kvalitāti 1080P, kā arī iespēju aptvert plašu laukumu ap savu asi. Ranger Pro Z un Ranger 1080P iespējama 0~355° rotācija un 0°~90° kustība, bet CUE 1080P nodrošina 137° diagonālās redzamības lauku.

Visas trīs kameras aprīkotas ar nakts redzamības režīmu un divvirzienu audio, kā arī ir aprīkotas ar iespēju savienot tās ar viedtālruni, lai saņemtu paziņojumus par pamanītu kustību.
Capture
Kamera Ranger Pro Z spēj automātiski fokusēties un kustīgiem objektiem vai cilvēkiem, kā arī ir aprīkota ar 3x optisko tālummaiņu. Kamerai ir divu joslu 2.4Ghz un 5Ghz WiFi atbalsts, kas nodrošina stabilāku un ātrāku bezvadu sakaru savienojumu.
IMOU kameras ir lieliski piemērotas privātmāju un dzīvokļu drošības nodrošināšanai, jo apvieno augstu produktu kvalitāti un pieejamu cenu. Tām ir plašas un mūsdienīgas iespējas, kas IMOU kameras padara par tirgū plaši pieprasītiem produktiem.
  1. jaunumi
  2. Kvalitatīvi IMOU videonovērošanas risinājumi mājoklim