Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Izmaiņas ELKO Grupa centrālā biroja un Baltijas ofisa vadības komandās

Martins-Pavlovskis_Andrejs-Gavrilovs
Šī gada rudenī uzņēmumā ELKO Grupa stāsies spēkā izmaiņas centrālā biroja (HQ) un Baltijas filiāles vadības komandās, kas iezīmēs jaunu attīstības posmu un vēl lielāku fokusu uz grupas izaugsmi.
ELKO Grupa izpilddirektors Svens Dinsdorfs stāsta: “Jau visu šo gadu strādājām pie procesu optimizācijas – pārskatījām gan funkcijas, gan izmaksas, lai palielinātu darba efektivitāti un uzlabotu savstarpējo sadarbību ar filiālēm 11 valstīs. ELKO vienmēr uzstādījis ambiciozus mērķus, un tādus nav iespējams sasniegt stāvot uz vietas. Esam lepni par darbinieku izaugsmi uzņēmuma iekšienē, kas parāda darbinieku uzticību, vēlmi attīstīties un drosmi uzņemties jaunus pienākumus, lai kopā veicinātu uzņēmuma izaugsmi.”
Līdz ar 1. oktobri esošais Baltijas pārdošanas ofisa vadītājs Mārtiņš Pavlovskis pievienosies ELKO HQ vadības komandai kā reģionālais direktors. Viņš koordinēs, veicinās un organizēs HQ un pārdošanas ofisu sadarbību. M. Pavlovskis Baltijas pārdošanas ofisa vadītāja amatā bijis trīs gadus, izveidojot veiksmīgu pārdošanas stratēģiju Baltijas valstīs un Polijā un veicinot vēl labākas attiecības ar klientiem. Tāpat viņš sniedzis būtisku pienesumu Rumānijas un Ukrainas biznesa stratēģiju izveidē, kas jau iezīmēja dziļāku iesaistīšanos HQ lēmumu veidošanā un īstenošanā.
M. Pavlovska vietu ieņems esošais Baltijas ofisa pārdošanas vadītājs Andrejs Gavrilovs. Andrejs ELKO Grupā strādā jau kopš 2009. gada, pierādot savu profesionalitāti un vadības prasmes. Viņa vadībā izveidota spēcīga pārdošanas komanda, ieviestas inovatīvas pārdošanas un cilvēku vadības metodes, kā arī attīstīti uz klientu orientēti pārdošanas procesi Baltijas valstīs.
Vadības komandā un departamentu vadībā ir augsti kvalificēti un motivēti profesionāļi. Ticam, ka Mārtiņa Pavlovska pieredze un panākumi kalpos par lielisku pamatu, lai veiksmīgi pildītu jaunos pienākumus un veicinātu labāku sadarbību grupas ietvaros. Un tāpat jūtamies absolūti droši nodot vadības grožus Andreja Gavrilova rokās – viņa pieredze palīdzēs nodrošināt mērķtiecīgu Baltijas ofisa izaugsmi.
Svens Dinsdorfs ELKO Grupa izpilddirektors
Par ELKO Grupa

AS “ELKO Grupa” ir dibināta 1993. gadā un pašlaik ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs Centrālajā un Austrumeiropā. Savus pakalpojumus uzņēmums piedāvā vairāk nekā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā mazumtirgotājiem, datortehnikas ražotājiem un citiem uzņēmumiem. Kompānijas apgrozījums 2018. gadā sasniedzis 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. Jaunumi
  2. Izmaiņas ELKO Grupa centrālā biroja un Baltijas ofisa vadības komandās