Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

Godalgotā ASUS ROG Strix SCAR sērija - katra datorspēļu fana sapnis

ASUS_web
Nevainojams partneris datorspēļu faniem - tieši tāds ir ASUS ROG Strix SCAR sērijas dators. Tirgū šī sērija ir pieejama neilgu brīdi, bet jau saņēmusi vairākas pasaulē atzītas dizaina balvas - ‘Red Dot Award 2018’, ‘IF Pasaules dizaina balvu 2018’ un ‘Taiwan Excellence 2017’. Veiktspēja, izskats un ekrāna kvalitāte ir faktori, kas šos datorus padara par spēļu fanu izvēli numur viens!
ASUS ROG Strix SCAR sērijas datoru modeļiem GL503 un GL703 ir Windows 10 operētājsistēma, Intel® Core™ i5/i7 procesors, NVIDIA® GeForce® GTX 10. sērijas grafika un IPS līmeņa ekrāns. Platskata tehnoloģija nodrošina tīru un koncentrētu attēlu ar precīzu krāsu atspoguļojumu. GL503 modeļa svars ir tikai 2,6 kg, kas tā pārvietošanu padara ērtu un vienkāršu. Savukārt abiem modeļiem ir īpaša un tikai šai sērijai veidota dzesēšanas sistēma, lai pat ilgstošas lietošanas laikā tas nezaudētu veiktspēju - ventilatora darbība tiek automātiski kontrolēta, saglabājot atbilstošāko temperatūru. Īpaši ir padomāts arī par aizsardzību pret putekļiem.

ASUS ROG Strix SCAR sērijas datoriem ir jauna klaviatūra ar ‘Aura Sync’ funkciju. Tai ir četri galvenie taustiņi, kas atvieglo dažādu darbību veikšanu datorspēlē. Turklāt klaviatūras veidotāji ir īpašu uzmanību pievērsuši ergonomikai.

ASUS ROG Strix GL703 modelim ir 32GB dubultā kanāla DDR4 SDRAM, kas nodrošina iespēju vienlaicīgi skatīties video, spēlēt spēles un meklēt informāciju internetā, nezaudējot kvalitāti nevienai no šīm darbībām. Ja nepieciešams palielināt datora atmiņas apjomu, tas ir ārkārtīgi vienkārši - noņemamais panelis datora apakšā ir piestiprināts tikai ar vienu skrūvi, kas ļauj ātri un bez pūlēm veikt nepieciešamās darbības.

ASUS ROG Strix SCAR sērijas datori spēj nodrošināt nevainojamu skaņu un pielāgojas reāllaika uzstādījumiem datorspēlē. Tādējādi jebkura žanra datorspēļu pieredze būs neatkārtojama. Septiņu krāsu gaismas iespējams sinhronizēt vairākiem ASUS produktiem - pelei, austiņām un citiem elementiem -, salāgojot tos ar datoru.
  1. jaunumi
  2. Godalgotā ASUS ROG Strix SCAR sērija - katra datorspēļu fana sapnis