Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

Gandalf Distribution AB kļūst par ELKO Grupa pilnīgi piederošu meitas uzņēmumu

DSC_1130
Pēc divu gadu veiksmīgas darbības Ziemeļvalstu reģionā ELKO Grupa augusta beigās noslēdza savu pirkumu, parakstot līgumu par atlikušo 15% Zviedrijā bāzētā izplatītāja Gandalf Distribution AB akciju iegādi.
2017. gada jūlijā ELKO Grupa iegādājās 85% uzņēmuma Gandalf Distribution AB akciju, kas ir viens no vadošajiem datortehnikas un elektronikas izplatītājiem Zviedrijā. Šis notikums iezīmēja pirmos ELKO Grupa paplašināšanas soļus Ziemeļvalstu tirgū. Līdz 2019. gada 30. jūnijam ELKO Grupa ieņēmumu daļa no Ziemeļvalstu reģiona sasniedza 6%.
ELKO augstu vērtē Gandalf pieredzi un Ziemeļvalstu reģionā veiksmīgi izveidoto biznesa modeli – mēs nešaubījāmies par pirkumu un sinerģiju, ko šis darījums nesīs abiem uzņēmumiem. Šo divu gadu laikā kopīgi ir izdevies ievērojami paplašināt Gandalf produktu portfeli (pievienojot tādus zīmolus kā Intel, Ubiquity, Razer, Kingston, MSI, Microsoft un citus), nodrošinot mūsu klientiem plašāku produktu klāstu. Tas ir palīdzējis ELKO Grupa Ziemeļvalstu ieņēmumu CAGR rādītajam līdz 2019. gada 2. ceturkšņa beigām sasniegt 19%. Papildu mums ir izdevies stiprināt produktu vadības komandu, lai uzturētu augstu pakalpojumu līmeni gan mūsu sadarbības partneriem, gan klientiem. Šie pamati ir lielisks atspēriena punkts turpmākai Gandalf darbības izaugsmei nākamo trīs gadu laikā ne tikai Zviedrijā, bet visā Ziemeļvalstu reģionā. Līdz ar to lēmums iegādāties atlikušos 15% uzņēmuma akciju un sasniegt pilnīgu darbības integrāciju nebija grūts un bija tikai loģisks. Gandalf komanda sevi ir pierādījusi kā ļoti motivētu un profesionālu, un mēs ceram uz jaunām iespējām, sasniegumiem un savstarpēju izaugsmi!
Svens Dinsdorfs ELKO Grupa izpilddirektors
Gandalf uzņēmums darbojas ar savu zīmolu, kas, saglabājot uzņēmuma kultūru un funkcionālos elementus, pakāpeniski tika iekļauts ELKO Grupa zīmolā, un tuvākajā nākotnē tiks veikta turpmāka tā integrācija. Dāvids Nikanders (David Nicander) saglabās savu izpilddirektora amatu.
Mūsu kopuzņēmuma aizsākums izrādījās ļoti veiksmīgs. Abu uzņēmumu biznesa kultūra un uz klientiem vērstā domāšana ir tikusi veiksmīgi pārbaudīta, un ir pierādījies, ka pilnīga integrācija nāks par labu klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem, padarot šo par nākamo loģisko soli ceļā uz mūsu turpmāko izaugsmi. Gandalf darbinieki lepojas būt daļa no ELKO Grupas un darīs visu iespējamo, lai veicinātu uzņēmuma panākumus nākotnē.
Dāvids Nikanders Gandalf Distribution AB izpilddirektors
Par Gandalf Distribution AB
Uzņēmums Gandalf Distribution AB ir dibināts 1984. gadā Malmē, un šobrīd tajā strādā 45 darbinieki. Gandalf izplata IT produktus, piemēram, klēpjdatorus, cietos diskus, monitorus, grafiskās kartes, tīkla produktus, mobilos tālruņus un komponentes, izplatītājiem visā Ziemeļvalstu reģionā. Gandalf ir viens no reģiona lielākajiem izplatītājiem ar tirdzniecības birojiem Stokholmā, Gēteborgā un Lundā. Gandalf nesen pabeidza savu finanšu gadu ar ieņēmumiem SEK 840 miljonu (USD 90 miljonu) apmērā.

Plašāka informācija vietnē www.gandalf.se
  1. jaunumi
  2. Gandalf Distribution AB kļūst par ELKO Grupa pilnīgi piederošu meitas uzņēmumu