Pieejamās atbalsta pakas Synology sistēmām

technogroup-synology-service-packs
Technogroup – Eiropas tirgus līderis trešās puses datu centru uzturēšanas pakalpojumu sniegšanā – nodrošina Synology klātienes atbalsta pakotnes un Synology klātienes pēcgarantijas atbalsta pakotnes jaunai un pastāvošai Synology aparatūrai. ELKO šo pakalpojumu piedāvā Baltijā un Ukrainā.
Technogroup atbalsta pakotnes Synology klientiem pieejamas trīs dažādās versijās: klātienes, pēcgarantijas klātienes un NBD aizstāšanas versijā. Atšķirībā no pirmajām divām versijām Synology NBD aizstāšanas atbalsta pakotnē nav iekļauta apkalpošana klātienē. Synology NBD aizstāšanas atbalsta pakas ir Synology NAS Enterprise sistēmām pieejamās sākotnējās pamata garantijas paplašinājumi.

Katrai sistēmai nepieciešama atsevišķa atbalsta pakotne; vienu atbalsta pakotni nevar attiecināt uz vairākām sistēmam.

Mūsu Synology sistēmu atbalsta pakotņu izmaksas ir atkarīgas no aparatūras iegādes vērtības, licences termiņa un pakalpojuma līmeņa līguma (SLA). Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar savu ELKO klientu vadītāju.

Par Technogroup un S+O AG

S + O AG ir pakalpojumu izplatītājs, kas galvenokārt tirgo Technogroup pakalpojumu pakotnes. S + O AG šīs tā saucamās atbalsta pakas pārdod starptautiskajiem izplatītājiem tiešsaistes portālā. DACH un BENELUX reģionos Technogroup ir vadošais trešās puses uzturēšanas pakalpojumu (TPM) sniedzējs Vācijā, Austrijā un Šveicē, sniedzot klientiem atbalstu S + O AG vārdā, kā arī Evernex ietvaros ir Eiropas tirgus līderis trešās puses uzturēšanas pakalpojumu sniegšanā datu centros. Uzņēmums vienuviet nodrošina pakalpojumus un konsultācijas visām būtiskajām datu centru IT sistēmām. Visaptverošas pakalpojumu pakotnes par saprātīgu cenu palīdz uzņēmumiem dažādos sektoros novērst un salabot aparatūras kļūmes un pagarināt IT sistēmu lietderīgo mūžu. Papildu risinājumi iekļauj IT uzradzību, tīkla pakalpojumus, IMAC pakalpojumus, izmaiņas un atjauninājumus, kā arī veco sistēmu pārstrādi. Kā viens no pirmajiem uzņēmumiem tirgū Technogroup ir atbilstoši ISO standartiem sertificēts kvalitātes pārvaldībā, vides pārvaldībā un informācijas drošībā.

www.technogroup.com
  1. Jaunumi
  2. Pieejamās atbalsta pakas Synology sistēmām