ELKO uzsāk sadarbību ar MediaRange - augstas kvalitātes datu nesēji un datoru piederumi

mediarange_2
ELKO ir kļuvis par MediaRange oficiālo izplatītāju - inovatīvu un godalgotu datu nesēju produktu un biroju piederumu un aprīkojuma ražotāju no Vācijas.
Zīmola produktu klāstā ir dažādas zibatmiņas ierīces (USB diskdziņi, atmiņas kartes un SSD), optiskie datu nesēji (SD, DVD un Blu-Ray), datoru perifērijas ierīces un tīrīšanas iekārtas, kā arī barošanas bankas, augstākās kvalitātes fotopapīrs un baterijas.

MediaRange produkti ir saņēmuši dažādus apbalvojumus Vācijā un citās valstīs zināmā datoru žurnāla c't jeb ComputerBILD.

MediaRange filozofija ietver gan augstas kvalitātes portfeli, gan visaptverošu klientu apkalpošanu. Uzņēmums ievēro vienu vienkāršu principu: klientam jāsaņem vislabākā kvalitāte ar vislabāko cenas/veiktspējas attiecību – preci, kurai var uzticēties. Visaptveroša kvalitātes kontrole pašā ražošanas posmā un pirms iepakošanas garantē uzticamu kvalitāti.
MediaRange produkti jau ir pieejami iegādei. Sazinieties ar savu ELKO klientu vadītāju vai apmeklējiet mūsu e-komercijas sistēmu
logo
Uzņēmums MediaRange GmbH tika dibināts 2005. gadā Vācijā, Bādsodenā pie Taunusas, netālu no Frankfurtes pie Mainas metropoles. Pirmajos gados viņu uzņēmējdarbībā dominēja kompaktdiski, taču uzņēmums secīgi paplašināja datu nesēju produktu un citu biroja piederumu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.media-range.com/
  1. Jaunumi
  2. ELKO uzsāk sadarbību ar MediaRange - augstas kvalitātes datu nesēji un datoru piederumi