ELKO uzsāk sadarbību ar Lindy International – uzticamu globālo savienojumu tehnoloģiju piegādātāju

CablesAdapters_slider_desktop
Lindy ir viens no vadošajiem kabeļu un savienojamības risinājumu piegādātājiem Eiropā. Ražotāja plašajā produktu klāstā ir vairāk nekā trīs tūkstoši vienību, piedāvājot profesionālus risinājumus tādās preču grupās kā adapteri un pārveidotāji, profesionālie kabeļi, austiņas, audio un video, kā arī IT savienojumi un to piederumi.
Aptverot visu IT un AV savienojamības prasību spektru ar pilnu pirms- un pēcpārdošanas tehnisko atbalstu, izcilu klientu apkalpošanu un zināšanu apmaiņu, Lindy lieliski papildina ELKO produktu portfeli un piedāvājumu gan sistēmu integratoriem, gan mazumtirdzniecības tīkliem.
“90 gadu laikā kopš dibināšanas Lindy ir veiksmīgi pierādījis sevi kā vadošu kabeļu un savienojamības risinājumu ražotāju. Laikmetam digitalizējoties pieprasījums pēc jaudīgākiem un izturīgiem savienojamības risinājumiem tikai pieaugs. Esam gandarīti, ka varam piedāvāt saviem klientiem konkurētspējīgus, kvalitatīvus produktus kā Lindy,” Jānis Jēgers, ELKO Grupa Produktu grupas vadītājs Baltijas risinājumu nodaļā.
“Esam pagodināti, ka mums ir iespēja sadarboties ar uzņēmumu ELKO, uzņēmumu, kas ir izcils IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatīšanā. Vienlaikus tā ir unikāla iespēja padarīt mūsu AV un IT savienojamības portfeli pieejamu klientiem Baltijas valstīs un Polijā, tādējādi sperot nozīmīgu soli uz priekšu, pozicionējot Lindy kā pirmo izvēli savienojamības risinājumos,” Esteban Chaparro, Lindy pārdošanas vadītājs.
Lindy risinājumi jau pieejami ELKO noliktavā. Sazinieties ar savu ELKO menedžeri vai apmeklējiet e-komercijas sistēmu.
LINDY-Logo_RGB_black_BufferZone
Lindy ir dibināts Vācijā 1932. gadā ar pārstāvniecībām visā pasaulē. Uzņēmuma portfelī ir atrodami visaptveroši, novatoriski produkti un tiek piedāvāti vislabākie kabeļi un savienojumu tehnoloģijas. Lindy kabeļu un savienojamības risinājumi vienmēr nodrošina veiktspēju un uzticamību, kas nepieciešama, lai pilnvērtīgi lietotu digitālās ierīces.

www.lindy.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO uzsāk sadarbību ar Lindy International – uzticamu globālo savienojumu tehnoloģiju piegādātāju