Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO uzsāk Philips apakšzīmola Signify apgaismojuma risinājumu izplatīšanu

Signify_title
Philips ir uzticamākais apgaismojuma zīmols pasaulē. Jaunās tehnoloģijas ar pieslēguma iespējām tīkliem, programmatūrai, sensoriem un IoT platformām padara gaismu par būtisku viedās mājas, viedās ēkas un viedās pilsētas koncepcijas sastāvdaļu. Signify tagad ir pieejams arī ELKO partneriem Eiropā un Vidusāzijā.
Philips zīmola apgaismes produkti nodrošina kvalitāti un energoefektivitāti. Turklāt vairāk nekā 125 gadus tie ir inovāciju līderu vidū. Šobrīd Philips ir atzīts par vadošo zīmolu apgaismojuma nozarē.
2018.gada maijā Philips apgaismes produktu ražotājs Philips Lighting N.V. ir mainījis nosaukumu uz Signify N.V. Taču Signify turpinās lietot arī Philips zīmolu saviem produktiem. Apakšzīmola nosaukuma izcelsme ir saistīta ar faktu, ka gaisma kļūst par jaunu inteliģento valodu, kā nozīme palielinās katru dienu. Philips zīmols ietver arī citus apakšzīmolus, piemēram, HUE - bezvadu mājas apgaismojuma sistēma, kas piedāvā plašas gaismas pārvaldības iespējas un piešķir pozitīvu atmosfēru mājai.
Signify jaunais zīmols profesionālajām sistēmām ir Interact. Šī IoT platforma ir izstrādāta, lai apstrādātu datus, kas apkopoti no pieaugošā skaita pieslēgto gaismas punktu, sensoru ierīču un sistēmu. Drošā un pielāgojamā mākoņa arhitektūras platforma izmanto izsmalcinātas un mūsdienīgas datu pārvaldības un datu apstrādes iespējas, tostarp mākslīgo intelektu, lai saprastu visus datu veidus, izstrādājot ar tiem saistītus pakalpojumus klientiem, kas sniegs daudz vairāk kā tikai apgaismoju.

Interact ir saistīto apgaismojuma sistēmu nosaukums, kas ne tikai atbalstīs klientus, lai uzlabotu viņu apgaismojuma pieredzi, bet arī varēs ģenerēt un augšupielādēt datus Interact IoT platformā
Šobrīd pieejami:
  • Interact City – pilsētas apgaismošanai, ceļiem, ielām, gājēju zonām, parkiem un skvēriem;
  • Interact Landmark – arhitektūras apgaismojumam;
  • Interact Office – birojiem un komerciālajām ēkām;
  • Interact Retail – lieliem mazumtirdzniecības un pārtikas veikaliem;
  • Interact Sports – sporta stadioniem
Biznesa sektors, pārejot uz kontrolētu PoE LED apgaismojuma sistēmu, var ietaupīt līdz 80%, izmantojot plašas integrācijas iespējas ar citām ēku sistēmām. Uz datiem balstītā analīze, kas iegūta no saistītā apgaismojuma tīkla, optimizē pakalpojumu sniegšanu un darbību, uzlabo darba vietas dizainu un pozitīvi ietekmē darbinieku pieredzi.

ELKO mazumtirgotājiem nodrošina Philips produktu vairumtirdzniecību un, ieņemot Signify pievienotās vērtības partnera statusu (VAP) - piedāvā advancētus risinājumus valsts un B2B sektoram.
Philips_Interact
Par Signify

Signify (Euronext: LIGHT) ir pasaules līderis profesionālā, patērētājiem paredzētā, kā arī IoT apgaismojuma jomā. Mūsu Philips produkti, Interact saistītā apgaismojuma sistēmas un ar datiem iespējotie pakalpojumi sniedz papildu vērtību biznesam un pārveido dzīvi mājās, ēkās un sabiedriskās vietās. Signify pārdošanas 2017.gadā sasniedza 7 miljardus eiro, uzņēmums nodrošina 32 000 darbavietu un pārstāvniecību vairāk nekā 70 valstīs.
“Mēs atklājam neparastu gaismas potenciālu, lai radītu spilgtākas dzīves un labāku pasauli.”


Par ELKO

AS ELKO Grupa ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem. Pārstāvot 210 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 7 700 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem 31 valstī Eiropā un Centrālajā Āzijā.

Plašāka informācija:
www.elkogroup.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group  1. jaunumi
  2. ELKO uzsāk Philips apakšzīmola Signify apgaismojuma risinājumu izplatīšanu