Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO uzsāk Eaton spēkstaciju izplatīšanu Ukrainā un Baltijā

Papildinot energosistēmu klāstu ar uzsvaru uz nepārtrauktās enerģijas avotiem (UPS), ELKO uzsāk Eaton produktu izplatīšanu Ukrainā un Baltijā.
Eaton ir globāls līderis augstas veiktspējas un drošās enerģijas pārvaldības sistēmās. Uzņēmuma produktus plaši izmanto gan mazos, gan lielos uzņēmumos un datu centros visā pasaulē.

ELKO izplata kompleksus risinājumus datu centru infrastruktūrai, nodrošinot Eaton produkcijas tehnisko atbalstu un servisu visā Ukrainā un Baltijas valstīs.

Par Eaton
Eaton ir elektroenerģijas pārvaldības uzņēmums, kura 2016. gada pārdošanas apjoms sasniedza 19,7 miljardus ASV dolāru. Tas piedāvā energoefektīvus risinājumus, kas palīdz klientiem efektīvāk, drošāk un ilgtspējīgāk vadīt elektrisko, hidraulisko un mehānisko enerģiju. Eaton misija ir veltīta dzīves kvalitātes un vides uzlabošanai, izmantojot enerģijas pārvaldības tehnoloģijas un pakalpojumus. Uzņēmums nodrošina 96 000 darbavietu un pārstāvniecību vairāk nekā 170 valstīs.

Par ELKO

AS ELKO Grupa ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem. Pārstāvot 210 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 7 700 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem 31 valstī Eiropā un Centrālajā Āzijā.

Plašāka informācija:
www.elkogroup.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group