Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO Ukraine kļūst pat oficiālo Huawei planšetdatoru importētāju

huawei_tablet
ELKO Ukraine – viens no lielākajiem Ukrainas IT risinājumu un ekspertu pakalpojumu izplatītājiem – ir parakstījis līgumu ar uzņēmumu Huawei – pasaules līderi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā un vienu no vadošajiem patērētāju ierīču ražotājiem.
Saskaņā ar līguma nosacījumiem ELKO kļūst par vienīgo pašreizējo Huawei planšetdatoru un to piederumu importētāju Ukrainas tirgū. Piegādājamās produkcijas klāstā ir jaunākie ražotāja planšetdatori M5 lite, T5 10, T3 10, kas nozīmīgi atšķiras no konkurējošiem lielo ražotāju izstrādājumiem ar savu izturību, oriģinālo dizainu un saprātīgo cenu.
Mēs lepojamies, ka tagad varam Ukrainas tirgum piedāvāt augstākās kvalitātes produkciju no pasaules vadošā ražotāja Huawei. Pirmajā posmā ELKO Ukraine piegādās jaunākos un labākos Huawei planšetdatorus, kā arī to piederumus. Tajā pašā laikā mēs esam ieinteresēti padziļinātā sadarbībā, lai paplašinātu piedāvāto ražotāja produkcijas klāstu
Kirils Kostaņjans (Кирилл Костанян) ELKO Ukraine produktu vadītājs
Pašlaik Huawei ieņem otro vietu pasaules tirgū pēc pārdoto viedtālruņu skaita un pirmo vietu Ukrainas tirgū pēc pārdoto planšetdatoru skaita – šādu informāciju ir ieguvis starptautiskais analītiskais uzņēmums IDC savā pētījumā par 2018. gada otro ceturksni. Atzinība pasaules līmenī apstiprina kvalitāti un uzticamību ražotāja risinājumiem, kā arī produkcijas raksturīgo īpašību atbilstību pircēju gaidītajam.
Vienreizējās Huawei risinājumu priekšrocības patērētājiem tiek nodrošinātas, pateicoties pašu tehnoloģisko izstrādājumu izmantošanai, tostarp Kirin procesoriem, individuālai lietotāja saskarnei Emotion UI, labākajām kamerām tirgū, mākslīgajam intelektam un vairākiem citiem aspektiem. Turklāt uzņēmums velta lielu uzmanību produkcijas ārējam izskatam, ar tā izstrādāšanu nodarbojas privāti dizaina centri, kuru sasniegumi nereti diktē modes tendences visā nozarē.
Uzņēmums Huawei ir pasaules tehnoloģiju līderis, tam ir izšķiroša loma zinātnisko izstrādājumu tapšanā, katru gadu ieguldot milzīgus līdzekļus jaunu risinājumu radīšanā. 2017. gadā pētniecībai un izstrādei tika veltīta vairāk nekā trešā daļa uzņēmuma ieņēmumu. Tik lieli ieguldījumu ļauj piesaistīt labākos nozares inženierus un izmantot pašreizējos zinātnes un tehnoloģijas sasniegumus jaunas produkcijas izstrādes procesā. Tas savukārt vislabāk ļauj sasniegt mūsu misijas mērķus, kurus esam izvirzījuši jaunas Huawei patērētāju ierīču vērtības nodrošināšanai, bagātinot saziņas pieredzi un uzlabojot dzīves kvalitāti
Kevins Čžou (Кевин Чжоу) Huawei Consumer apakšuzņēmuma vadītājs Ukrainā
Tāpat arī jānorāda, ka atbalsta pakalpojumi un garantijā iekļautā Huawei ierīču tehniskā apkalpošana tiek nodrošināta visā Ukrainā, pateicoties vairāk nekā 2500 pieņemšanas punktiem. Uzņēmuma produkcija, tostarp labākie nozares planšetdatori M5 lite, T5 10, T3 10, jau ir pieejami partneriem ar ELKO Ukraine starpniecību.
  1. jaunumi
  2. ELKO Ukraine kļūst pat oficiālo Huawei planšetdatoru importētāju