Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO strauji paplašina sadarbību ar 2N

ip_verso_image_photo_17
Pāris mēnešu laikā kopš sadarbības uzsākšanas ar 2N – līderi IP domofonu tirgū – strauji paplašinājušās gan savstarpējas partnerattiecības, gan ELKO distribūcijas reģions, tagad aptverot jau Ukrainu, Latviju, Lietuvu un Rumāniju.

2N ir līderis IP domofonu nozarē. Tā produktu klāstā pieejamas arī IP piekļuves kontroles, SIP IP paziņojumu risinājumi un liftu sistēmas. 2N risinājumi tiek izmantoti gan publiskajā, gan privātajā sektorā, lai paaugstinātu drošību un uzlabotu cilvēku ikdienas dzīvi.
2N ir Axis grupas dalībnieks, kuru Axis Communication iegādājās 2016. gadā. Tā kā ELKO liek lielu akcentu uz IT-risinājumu attīstību, fokusējoties uz drošības sistēmām, un jau esošo ilgtermiņa sadarbību ar Axis Communications, ir acimredzams, ka 2N produktu klāsts lieliski iederās šajā stratēģijā.

Papildinot produktu klāstu ar 2N produktiem, šobrīd ELKO drošības sistēmu reģionālais piedāvājums kļuvis stiprāks nekā jelkad. Tas spēj nodrošināt augstas veiktspējas integrētus IT risinājumus neatkarīgi no projekta sarežģītības pakāpes.

2N_IPintercom_solutions
Produkti jau pārdošanā.
Vairāk par 2N zīmolu varat uzzināt ŠEIT
  1. jaunumi
  2. ELKO strauji paplašina sadarbību ar 2N