Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO sāk izplatīt SAIMOS® Video Analytics risinājumus

Saimos_video-analytics
SAIMOS® nodrošina modulāru un atvērtu CPU/VPU atbalstītu, uz Geographic Information System (GIS) un AI bāzētu programmatūras platformu video analīzei. ELKO ir noslēgusi vienošanos par SAIMOS® risinājumu izplatīšanu Krievijā, Ukrainā, Rumānijā un Baltijā.
SAIMOS® Video Analytics ir elastīgs, pielāgojams, uz "deep learning" algoritmiem balstīts risinājums, profesionāļiem dažādās nozarēs (apsardze, mazumtirdzniecība, transports, banku pakalpojumi, pilsētiņas utt.). Šī sistēma padara viedās pilsētas un drošās pilsētas projektus iespējamus visā pasaulē.

Platforma ietver šādus moduļus un funkcijas:
  • SAIMOS® perimetrs - perimetra aizsardzība / ielaušanās noteikšana
  • SAIMOS® Object - aizmirsts / paņemts priekšmets
  • SAIMOS® Count 2D / 3D - skaitīšana un siltuma kartēšana
  • SAIMOS® LiDAR / Radars - gaismas / radio noteikšana un diapazona noteikšana
  • SAIMOS® Face Analytics - sejas atpazīšana / sejas noteikšana
  • SAIMOS® LPR - numura zīmes atpazīšana
  • SAIMOS® Scrambler - dinamiska cenzūra
  • SAIMOS® vadības centrs - reāllaika situācijas apzināšanās
Visi moduļi ir pilnībā un plūstoši integrēti Milestone sistēmās.

SAIMOS® risinājumus var instalēt uz vietas pie klienta, caur mākoni, vai arī licencēt kā Software-as-a-Service (SaaS). Turklāt SAIMOS® nodrošina programmatūras pielāgošanu individuālām vajadzībām un lielisku profesionālu atbalstu. Visus SAIMOS® produktus raksturo augstākā stabilitāte, precizitāte un ērta konfigurācija.

Ieviešot SAIMOS® Video Analytics risinājumus, jūs nestrukturētos video datus pārveidosiet par darboties spējīgiem datu bāzēm un piekļūsiet vērtīgai, iepriekš apslēptai biznesa informācijai. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu biznesa risinājumu komandu!
Par SAIMOS®

SAIMOS® - situācijas izpratne, infrastruktūras pārvaldība un darbības drošība - ir platforma, ko piedāvā ONG-IT GmbH, Austrija, lielākais integrētu AI balstītu videoanalītiku un ģeogrāfiskās informācijas sistēmām (ĢIS) risinājumu nodrošinātājs.

saimos.de
  1. Jaunumi
  2. ELKO sāk izplatīt SAIMOS® Video Analytics risinājumus