Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO sadzīves elektronikas preču klāstu papildina modernie Roborock putekļsūcēji

roborock-s5-100770074-large
ELKO Grupas produktu piedāvājums turpina augt, un lielā mērā tas ir pateicoties pieaugošajam sadzīves elektronikas preču klāstam. ELKO ir noslēdzis līgumu par Roborock robotu putekļsūcēju izplatīšanu, lai klientiem piedāvātu vismodernākās un inovatīvākās ierīces.
Šis zīmols ir Xiaomi ekoloģiskās ķēdes biedrs un piedāvā modernākās tehnoloģijas, uzmanības centrā izvirzot inovatīvus produktus, kas risina dažādas sadzīves problēmas un padara dzīvi ērtāku.

Roborock ražo vispieprasītākos Xiaomi modeļus – Mi Home Robotic Vacuum Cleaner un Roborock Robotic Vacuum Cleaner. Visi putekļsūcēji ir daļa no Xiaomi ekosistēmas un viedās mājas vides. Putekļsūcējiem ir virkne dažādu funkciju, piemēram, navigācija no viedtālruņa, taču tie ir vienkārši lietojami un tehnoloģiski moderni palīgi ikdienas steigā.
Mēs esam pagodināti, ka ELKO Grupa saviem klientiem varēs piedāvāt pasaulē vadošo putekļsūcēju robotu zīmolu. Roborock produkti tiks izplatīti Baltijā, Ziemeļvalstīs un Austrumeiropā. Tie var lepoties ar izcilām īpašībām, piemēram, lāzerkartēšanas un viedās navigācijas tehnoloģiju, modernu dizainu, ilgu akumulatora darbības laiku un efektivitāti, kas to padara par vērtīgu ieguldījumu sadzīves elektronikas klāstā. Ņemot vērā, ka Roborock ir Xiaomi ekosistēmas uzņēmums, kas piedāvā inovācijas un augstas kvalitātes tehnoloģijas, mēs esam pagodināti, ka varam apmierināt savu klientu prasības pēc kvalitatīviem un inovatīviem produktiem, ko pieprasa dažādi tirgi.
Baiba Indāne Zīmola nodaļas vadītāja, ELKO Grupa
Roborock komandas locekļiem ir daudzveidīga izglītība un pieredze dažādās jomās, piemēram, algoritmu izstrādē, elektronikas inženierijā, mehānisko konstrukciju projektēšanā un ražošanā. Uzņēmuma vīzija ir radīt funkcionālus un izturīgus produktus, lai cilvēki varētu baudīt dzīvi ar augsto tehnoloģiju palīdzību. Sadarbība ar ELKO Grupu atvērs jaunus tirgus un pavērs iespējas ieviest lieliskus produktus par saprātīgu cenu vēl plašākam lietotāju lokam.
roborock1
Mēs aicinām klientus sazināties ar vietējo klientu apkalpošanas dienestu vai apmeklēt vietējo tiešsaistes veikalu, lai uzzinātu vairāk par šiem produktiem.
Par Roborock
Uzņēmums ir dibināts 2014. gada jūlijā. Beijing Roborock Technology Co., Ltd. specializācija ir mājas tīrīšanas robotu un citu tīrīšanas ierīču izpēte, izstrāde un ražošana. Xiaomi 2014. gada septembrī investēja Roborock, un uzņēmums kļuva par Xiaomi tīkla biedru. 2016. gada septembrī tika laists klajā pirmais produkts – Mi Home Robotic Vacuum Cleaner, kurš nu ir kļuvis par komerciāli veiksmīgāko tīrīšanas robotu Ķīnā. Gadu vēlāk uzņēmums laida tirgū savu otro produktu.

Par ELKO Grupu
ELKO Grupa ir viens no reģiona lielākajiem IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatītājiem un pārstāv 400 IT produktu ražotājus. Grupa piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integrētājiem un uzņēmumiem dažādās nozarēs 31 valstī Eiropā un Vidusāzijā. Grupas apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1,768 miljardus ASV dolāru (1,497 miljardus eiro).
  1. jaunumi
  2. ELKO sadzīves elektronikas preču klāstu papildina modernie Roborock putekļsūcēji