Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO sāk izplatīt Soocas produktus!

Soocas-logo-title-image
Soocas - jauns Xiaomi ekosistēmas zīmols veselībai un skaistumam.
Mūsdienīgi un gudri personīgās higiēnas līdzekļi: elektriskās zobu birstes, mutes dobuma irrigātori, fēni un vīriešu higiēnas līdzekļi no Soocas tagad ir pieejami vairumtirdzniecībā ELKO.

Soocas izceļas ar lielisku dizainu un novatorisku un modernu produkta identitāti. Uzņēmumam ir vairāk kā 220 tehnoloģiju patenti, un tā produkti ir ieguvuši daudzas starptautiskas dizaina balvas, piemēram, Vācijas Brauna balvu, Vācijas iF dizaina balvu, Japānas Good Design balvu un Vācijas Red Dot balvu.
soocas-awards
Produkti jau ir noliktavā!
ELKO ir oficiālais Soocas izplatītājs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Slovēnijā, Krievijā, Ukrainā, Slovākijā (ar WESTech zīmolu) un Ziemeļvalstīs (ar Gandalf zīmolu).
Par Soocas
Soocas-logo-web-news
Soocas tika dibināts Šeņdžeņā, 2015. gadā. Pirmais produkts tika izlaists 2016. gadā, SOOCAS X3 elektriskā zobu birste. Uzņēmums mērķis ir apvienot lielisku dizainu un praktiskumu personīgās higiēnas produktos. 2018. gadā SOOCAS izveidoja trīs galvenās produktu līnijās: mutes dobuma kopšana, matu kopšana, vīriešu higiēnas produkti.

www.soocastech.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO sāk izplatīt Soocas produktus!