Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Stratēģisks solis IT izplatīšanas tirgū Rumānijā: ELKO paziņo par IT Smart Distribution iegādi

ELKO_IT-Smart-Distribution_Carmen-Stanciu_2
IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatītājs ELKO paziņo, ka ir parakstījis līgumu par IT Smart Distribution iegādi un tādējādi nostiprinot pozīcijas starp top 3 IT izplatītājiem Rumānijā pēc darījuma pabeigšanas.
Saskaņā ar līgumu ELKO Group (Akciju Sabiedrība ELKO Grupa) ar meitasuzņēmuma ELKOTech Romania SRL starpniecību iegādājās 100% izplatītāja IT Smart Distribution SRL akciju. Abu uzņēmumu konsolidētais apgrozījums, kas pārsniedz 125 miljonus USD, ierindos ELKO starp top 3 IT izplatītājiem ļoti konkurētspējīgajā Rumānijas tirgū. Šīs iegādes noslēgšana tiks pabeigta nākamajos mēnešos. Darījums jau ir saņēmis piekrišanu no Rumānijas Konkurences pārvaldes.

"Pozīciju nostiprināšana CAE reģionā ir viens no mūsu stratēģiskajiem virzieniem. Rumānijas tirgum ir labs izaugsmes potenciāls, un tas jau kādu laiku ir mūsu uzmanības centrā. Pēdējo trīs gadu laikā mūsu meitasuzņēmums Rumānijā ir ticis reorganizēts un ir izstrādāta jauna stratēģija. IT Smart Distribution iegāde ir svarīgs pavērsiens šajā garajā ceļojumā. Konsolidācija ir atslēga, lai pārvarētu saspringto konkurenci nozarē un sasniegtu mūsu ambīcijas kļūt par pirmo izvēli klientiem Rumānijā,” saka Svens Dinsdorfs, ELKO grupas izpilddirektors.
IT Smart Distribution ir pievienotās vērtības izplatītājs ar vienu no pieredzējušākajām komandām šajā jomā un lielisku A klases zīmolu portfeli, kas papildina ELKO produktu portfeli. Tas rada pārliecinošus stratēģiskos ieguvumus - augstākās kvalitātes produktu apvienotais spēks un visaptverošais piedāvājums nodrošina nepieciešamo spēju un kompetenci, lai uzrunātu un apkalpotu jebkuru mazumtirgotāju, sistēmu integratoru vai IT projektu Rumānijā.

“IT Smart Distribution ir spēcīgs uzņēmums ar labu reputāciju tirgū. Mēs redzam daudz ko, ko varam mācīties viens no otra. Zināšanu apmaiņa, komandas kompetence un paplašināts portfelis nodrošinās labāko pieredzi savā klasē visiem mūsu klientiem un partneriem. Es īpaši laipni uzņemu IT Smart ELKO ģimenē un ceru, ka kopā mēs sasniegsim jaunas virsotnes, it īpaši IT risinājumu biznesā,” piebilst Karmena Stanciu, ELKO Rumānijas un IT Smart Distribution apvienotās komandas ģenerāldirektore.

“ELKO var paļauties uz dinamisku, labi savienotu komandu ar ilgu pieredzi pievienotās vērtības izplatīšanā. Tā kā mums ir kopīgas vērtības un abi uzņēmumi vispirms nosaka ilgtermiņa attiecības, šī iegāde ir dabiska pielāgošanās situācijai un radīs spēcīgu potenciālu izaugsmi klientiem. Mēs esam pārliecināti, ka tas ir labākais lēmums kļūt par daļu no ELKO grupas, un es esmu pārliecināts, ka visas iesaistītās puses gūs labumu no šīs partnerības,” Mona Kurkeanu, IT Smart Distribution operāciju vadītāja.

Abi uzņēmumi uzsāks integrāciju organizatoriskā līmenī - apvienoti portfeļi, zināšanu apmaiņa un vienota komandas pieeja. Pirmie soļi ir sadarbības noteikumu un nosacījumu sinhronizēšana un pilnīga klientiem pieejama portfeļa nodrošināšana. Integrācijas procesā galvenā uzmanība ir pievērsta tam, lai tas būtu vienmērīgs gan pārdevējiem, gan klientiem un nodrošinātu, ka viņu uzņēmējdarbības mērķi tiek pilnībā īstenoti.

Par ELKO

ELKO Group ir viens no reģiona lielākajiem IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatītājiem, pārstāvot 400 IT ražotājus. Uzņēmums piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integrētājiem un uzņēmumiem dažādās nozarēs 11 Eiropas valstīs.

Par IT Smart Distribution

IT Smart Distribution tika dibināta 2012. gadā un šodien ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Rumānijā. Uzņēmums koncentrējas uz IT produktu izplatīšanu un pievienotās vērtības pakalpojumiem vietējo sistēmu integrētājiem, mazumtirgotājiem un citiem biznesa produktu un risinājumu tālākpārdevējiem. IT Smart lepojas ar savu profesionāļu komandu; viņu jauninājumi un aizraušanās ar tehnoloģijām ir bijuši tās panākumu atslēga.

www.itsmartdistribution.ro
  1. Jaunumi
  2. Stratēģisks solis IT izplatīšanas tirgū Rumānijā: ELKO paziņo par IT Smart Distribution iegādi