Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļuvis par oficiālo DJI dronu izplatītāju visā Baltijā

DJI-drones-distributor
DJI ir pasaulē vadošais kameru dronu un stabilizatoru ražotājs. Tagad pieejams vairumtirdzniecībā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā pie ELKO.
DJI ir dominējošais tirgus līderis viegli vadāmo bezpilota lidaparātu nozarē, kā arī aerofotogrāfijā un videogrāfijā, kas veido vairāk nekā 70 procentus no pasaules bezpilota lidaparātu tirgus.

Tā kameru bezpilota lidaparātu tehnoloģiju plaši izmanto gan patērētāji, gan profesionāļi filmu veidošanā, lauksaimniecībā, meklēšanā un glābšanā, enerģētikas infrastruktūrā un citur.

Uzņēmums arī izstrādā un ražo kameru attēla stabilizācijas ierīces (gimbals), sporta kameras, kameru stabilizatorus, lidojuma platformas, kā arī lidojuma vadības sistēmas.

ELKO ir kļuvis par oficiālo DJI izplatītāju Latvija, Igaunijā un Lietuvā. Ienāciet mūsu e-komercijas sistēmā vai kļūstiet par partneri, lai apskatītu DJI Phantom, Mavic un Spark dronus, Ronin un Osmo attēla stabilizācijas ierīces un daudz ko citu!
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļuvis par oficiālo DJI dronu izplatītāju visā Baltijā