Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļuvis par moderno Cololight gaismas paneļu izplatītāju.

Cololight_banner (2)
Zīmola LifeSmart godalgām bagātais produkts Cololight nodrošina pavisam jaunu un interaktīvu pieredzi.
Cololight sešstūra moduļus var izvietot jebkurā formā un veidot lieliskus dizaina elementu mājām, bāriem vai jebkurām citām telpām. Moduļus var novietot uz galda vai stiprināt pie sienas, piekaramos griestos. Paneļus ir viegli uzstādīt, un tos var vadīt ar balsi vai izmantot muzikālo krāsu maiņas funkciju (Cololight PLUS).

Cololight ieguva 2019. gada CES inovācijas balvu.

Kopš ienākšanas tirgū produkts ir kļuvis par pieprasītāko apgaismojuma risinājumu Eiropas un Amerikas e-sporta entuziastu vidū. Ar jaunajām funkcijām Cololight ļauj vizualizēt mūziku un ļauj radīt vēlamo noskaņu jebkurā dzīves brīdī. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pusdienas, vakariņas divatā, spēļu vakars, ballīte vai jebkurš cits dzīves notikums, Cololight var sniegt jaunu un interaktīvu baudījumu.

Lai izmantotu Cololight, nav nepieciešams centrāls kontroles panelis (Hub). Tam ir vienkārša vadība caur bezmaksas lietotni mobilajā ierīcē.

Jaunākais produkts - Cololight PLUS atbalsta AI balss risinājumus: Apple HomePod, Amazon Echo, Google Assistant, DuerOS, JD Whale, Tmall Genies, Tencent, MI utt.
Cololight ir LifeSmart zīmola produkts. LifeSmart ir top tiešsaistes viedās mājas zīmols Ķīna ar vairāk nekā 1 miljons klientiem 40 valstīs.

ELKO ir kļuvis par oficiālu LifeSmart produktu izplatītāju visās ELKO teritorijās. Pirmā Cololight piegāde Ziemeļvalstīm (izplata Gandalf Distribution), Baltijas un Polijas tirgum notiks 2020. gada oktobra sākumā.
Par LifeSmart
Cololight-logo-web
LifeSmart ir vadošais IoT uzņēmums, kas koncentrējas uz globālo viedo māju tirgu. Izmantojot AI un IoT priekšrocības, LifeSmart nodrošina jums un jūsu ģimenei drošu, ērtu un krāsainu ikdienu.

global.ilifesmart.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļuvis par moderno Cololight gaismas paneļu izplatītāju.