Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļuvis par DREAME bezvadu putekļsūcēju izplatītāju

Dreame-cordless-vacuum-cleaner_official-distributor
Putekļsūcēju nozare šobrīd piedzīvo izaugsmes bumu, jo jaunu tehnoloģiju apgūšana atbilst patērētāju vēlmēm. Tirgū viegli ienāk jauni un inovatīvi zīmoli. ELKO iepazīstina ar jaunu un inovatīvo viedo tīrīšanas ierīču ražotāju Dreame.
ELKO ir kļuvusi par oficiālu Dreame bezvadu putekļsūcēju izplatītāju, uzsākot Dreame produktu vairumtirdzniecību Baltijas tirgū un citur. Izplatīšanas vienošanās attiecas arī uz Slovēniju, Slovākiju, Rumāniju, Kazahstānu, Turkmenistānu, Uzbekistānu, Kirgizstānu, Tadžikistānu, Čehiju, Ungāriju, Bulgāriju, Horvātiju, Kipru, Ukrainu, Poliju un Kaļiņingradu.
Kā pirmie tiek piedāvāti Dreame V9 un Dreame V10 modeļi, kuri ir jau mūsu noliktavā.

Dreame produktiem ir pilnīgs moderno putekļu sūcēju funkciju klāsts:
  • Bezvada (pārnēsājams)
  • Vienmēr gatavs uzdevumam
  • Ar dažādām suku galviņām un instrumentiem dažādiem tīrīšanas scenārijiem (grīdas, paklāji, audumi, mēbeles, aizkari un automašīna)
  • Vienots dizains, ērts un praktisks
  • Ļoti viegls
  • Ar spēcīgu sūkšanu
  • Ātra uzlāde un ilgs akumulatora darbības laiks
  • Filtru kasetnes ir mazgājamas - ekoloģiski un ekonomiski
Daudzas no izmantotajām inovatīvajam tehnoloģijām ir patentētas.
Baiba Indāne, ELKO grupas zīmolu nodaļas vadītāja par izstrādājuma īpašībām un lietošanu: “Bezvada rokas putekļsūcējs ir lieliska izvēle jebkurai mājai. Kā universāls rīks maziem dzīvokļiem vai kopā ar robotu vai klasisko putekļsūcēju vidēja lieluma vai lielām mājām. Robotu putekļsūcēji ir lieliski automatizācijai, taču tos nevar izmantot citām virsmām, tikai grīdām. Klasiskais putekļsūcējs parasti ir smags, un to nepieciešams sagatavot pirms un nokopt pēc tīrīšanas. Dreame ir inovatīvs un uzticams putekļsūcējs par pieņemamu cenu, kurš spēj piekļūt pat nepieejamākās vietās un vienmēr ir pa rokai.”
Par Dreame
Dreame-logo-web
Dreame Technology, dibināts 2015. gadā, ir inovatīvs uzņēmums ar vīziju - uzlabot lietotāju dzīves kvalitāti visā pasaulē”. Uzņēmums koncentrējas uz augstākās klases tīrīšanas ierīcēm, izmantojot astrodinamikas tehnoloģijas. 2017. gada noslēgumā Dreame pievienojās Xiaomi ekosistēmai un kļuva par daļu no viedo sadzīves tīrīšanas ierīču virzītājspēka.

https://www.dreame-technology.com/
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļuvis par DREAME bezvadu putekļsūcēju izplatītāju