Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO kļūst par zīmola Aqara izplatītāju

Aqara-smart-home
ELKO iepazīstina ar zīmolu Aqara, papildinot viedo māju produktu klāstu Ziemeļvalstu, Baltijas, Slovēnijas un Rumānijas tirgos.
Aqara ir plaši pazīstams zīmols starp populārajiem Xiaomi eko-ķēdes uzņēmumiem. Aqara piedāvā vairāk nekā 40 dažādus risinājumu:

Temperatūras un mitruma sensors
Reāllaikā uzrauga temperatūru, mitrumu un atmosfēras spiedienu

Durvju un logu sensors
Ziņo par logu uz durvju atvēršanu/aizvēršanu

Kustības sensors
Atklāj, ja telpā notiek kustība

Viedais rozete
Automatizē parastās ierīces visā mājā

Bezvadu tālvadības slēdzis
Vairāki veidi, kā automatizēt ikdienas rutīnu
Sensorus var viegli savienot visaptverošā viedās mājas ekosistēmā, kas nodrošina viedu apgaismojumu, mājas aizsardzību un tālvadības vai balss vadību pār sadzīves tehniku.

Aqara produkti darbojas ar Google Assistant, Apple HomeKit un mājas lietotni Xiaomi MI.

Produkti vairumtirdzniecībai ir pieejami noliktavā.
Aqara-smart-home-products-Xiaomi-ecosystem
Par Aqara

Aqara zīmolu produkti pieder Lumi United Technology, vadošajam viedo māju un IoT risinājumu nodrošinātājam, kura galvenā mītne atrodas Šenženā, Ķīnā, kā arī birojs Ņujorkā. Uzņēmuma pastāvīgās iniciatīvas ietvaros, lai lietotājiem visā pasaulē nodrošinātu ērti lietojamu, pieejamu un augstas kvalitātes viedās mājas pieredzi, Aqara ir laidusi klajā daudzus savus produktus ar oficiālo vietējo izplatītāju starpniecību Ziemeļvalstīs, Vācijā, Taizemē un Malaizijā. Pašlaik Aqara produktus vairāk nekā 150 valstīs izmanto vairāki miljoni lietotāju. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, iesakam apmeklēt vietni Aqara.com un sekot vietnēm Facebook un Twitter.

Par ELKO Grupu

AS ELKO Grupa ir dibināts 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem vairāk kā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā. Koncerna apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. jaunumi
  2. ELKO kļūst par zīmola Aqara izplatītāju