Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO kļūst par TechnoAware produktu un risinājumu izplatītāju

Technoaware_video-analysis
ELKO ir kļuvis par TechnoAware video analīzes produktu un risinājumu izplatītāju.
TechnoAware ir vairāk nekā 35 gadu pieredze video analītisko risinājumu izstrādē video novērošanai un sejas atpazīšanai. Zīmola produkti ir savienojami ar visiem galvenajiem, tirgū vadošajiem video pārvaldības programmatūru (VMS) un kameru zīmoliem.
Tā kā viņiem ir lielākais un pilnīgākais video analīzes piedāvājums tirgū, TechnoAware ilgu laiku ir bijis mūsu uzmanības centrā. Mēs ceram palīdzēt TechoAware paātrināt video analītikas tehnoloģijas ieviešanu tirgos, kurus pārstāvam. Automatizācijas potenciāls, ko nodrošina video analītika, ir milzīgs. Šīs tehnoloģijas veiksmīgai ieviešanai nepieciešamas zināšabas un apmācības, un šeit mēs redzam savu izplatītāja lomu.
Kristaps Ķirpītis Risinājumu grupas vadītājs
VTrack - video analīze viedai videonovērošanai


VTrack ir video analīzes komplekts, ko var izmantot 24 dažādām funkcijām: ielaušanās, vārtu plūsma, apgabala skaitīšana, noslogojums, karstās zonas, bankomāts, nozagtais objekts, panikas traucējumi, slīdēšanas kritums, skaitīšana, vidējais ātrums, stacionārs transportlīdzeklis, nepareizs ceļš, dūmi, sejas noteikšana, skimmera noteikšana, autostāvvieta, trūkstoša uzpilde, termiska, PTZ vienatnē, PTZ Plug In.
TFace - video analīze biometriskās sejas atpazīšanai


TFace-Recognition ir uz biometrisko mākslīgo intelektu balstīta video analīzes lietojumprogramma unikālu personu identificēšanai vai pārbaudei, salīdzinot sejas elementus, kas atklāti no digitāliem attēliem vai video kadriem, ar sejām datu bāzē. TFace ir elastīgs un adaptējams jebkuram lietojuma laukam, un nepieciešamības gadījumā to var pielāgot katra projekta īpašām funkcionālajām prasībām.
Technoaware_video-analytics
Par TechnoAware

TechnoAware pēta un izstrādā tehnoloģijas, produktus un risinājumus video analīzei un mākslīgajam intelektam. Dženovas Universitātes ISIP40 pētījumu grupas 2003. gadā dibinātā savienība, kurai ir vairāk nekā 35 gadu pieredze, kompetence un zinātība. TechnoAware komanda ir viens no izcilākajiem ekspertiem video analīzes un mākslīgā intelekta jomā visā pasaulē.
https://technoaware.org/

Par ELKO Grupu

AS ELKO Grupa ir dibināts 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem vairāk kā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā. Koncerna apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. jaunumi
  2. ELKO kļūst par TechnoAware produktu un risinājumu izplatītāju