Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļūst par pirmo ROIDMI bezvadu putekļsūcēju izplatītāju reģionā

roidmi_title
Pateicoties inovācijām, dizainam un vadošajiem rādītājiem savā klasē, ROIDMI ir bezvadu putekļsūcēju līderis Ķīnā. ELKO nu ir ekskluzīvs šī zīmola izplatītājs Baltijā, Slovēnijā, Rumānijā, Krievijā un Ukrainā.
ROIDMI ir trešais lielākais Xiaomi ekosistēmas partneris. Savā stratēģijā ROIDMI liek uzsvaru uz pētniecību un attīstību (R&D), kā arī "Vienkārša dizaina filozofiju", kas šā ražotāja produktus izceļ citu zīmolu vidū. Sešas starptautiskas dizaina balvas un vairāk nekā 100 patenti - ROIDMI piedāvā iespaidīgu inovāciju un funkciju klāstu, kas atvieglo darbu ar putekļsūcēju.
Roidmi_awards
Putekļsūcējs ir produkts ar bagātu vēsturi. Attīstoties jaunām tehnoloģijām, bezvadu putekļsūcējs neapšaubāmi iezīmē šīs mājas uzkopšanas ierīces nākotnes aprises.
JOHN-WANG_CEO_Roidmi_resize
"Mēs esam ļoti pagodināti un gandarīti, ka Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs, kā arī NVS tirgū varam sadarboties ar tik spēcīgu partneri kā ELKO; šie reģioni mums ir ļoti svarīgi. ROIDMI ir viens no tehnoloģiski spēcīgākajiem bezvada putekļsūcēju zīmoliem, kura produktus var iegādāties vairāk nekā 60 valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka cilvēki visā pasaulē iemīlēs ROIDMI putekļsūcējus, un tie iegūs ļoti labu reputāciju. Pateicoties jaudīgām pētniecības un attīstības tehnoloģiju iespējām, ROIDMI tuvākajā nākotnē piedāvās tirgū arvien vairāk jaunus modeļus."
Džons Vangs, ROIDMI izpilddirektors.
Visiem ROIDMI bezvada putekļsūcēju sortimenta produktiem piemīt šādas īpašības: klasiskas krāsas, liels 270° rokturis un neliels svars.

ROIDMI produktus vairumtirdzniecībā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovēnijā, Rumānijā, Krievijā un Ukrainā piedāvā vienīgi ELKO.
Par Roidmi

ROIDMI specializējas augstas kvalitātes tīrīšanas ierīču izstrādē un ražošanā patērētājiem visā pasaulē. Uzņēmums tika nodibināts 2015. gada sākumā un ir saņēmis investīcijas no Xiaomi, Shunwei un Haiquan fonda.

ROIDMI ir Xiaomi ekosistēmas biedrs un ir nostiprinājies kā pasaules mēroga zīmols. Uzņēmums darbojas 60 valstīs, tostarp ASV, Apvienotajā Karalistē, Eiropā un Japānā.

https://www.roidmi.com/en/

Par ELKO Grupu

ELKO Grupa ir viens no reģiona lielākajiem IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatītājiem un pārstāv 400 IT produktu ražotājus. Uzņēmums piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integrētājiem un uzņēmumiem dažādās nozarēs vairāk nekā 30 valstīs Eiropā un Vidusāzijā. Grupas apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1,768 miljardus ASV dolāru (1,497 miljardus eiro).
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļūst par pirmo ROIDMI bezvadu putekļsūcēju izplatītāju reģionā