Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti Kļūt par partneri

ELKO kļūst par Intenso datu nesēju izplatītāju

Intenso_storage_powerbanks_chargers
ELKO ir uzsācis sadarbību ar Intenso, vienu no vadošajiem datu nesēju zīmoliem, produktu izplatīšanai Krievijā, Baltijā, Polijā, Rumānijā, Slovēnijā un Slovākijā.
Vācu zīmola Intenso plašajā klāstā ir 252 dažādi produkti: datu nesēji, USB atmiņas, cietie diski, atmiņu kartes, SSD un atmiņu sagataves, baterijas, barošanas bloki, bezvadu lādētāji, MP3 atskaņotāji un digitālie foto rāmji. Gadu no gada Intenso izstrādātais dizains saņem Red Dot apbalvojumu.

Intenso ir labi zināms ar savu uzticamību, ilgtermiņa klientu apmierinātību un lielisko cenas, veiktspējas attiecību.

Lieliska vērtība un augsta kvalitāte

Visiem izstrādājumiem tiek pastāvīgi veikta kvalitātes pārbaude. Jaunu produktu piegādes tiek rūpīgi pārbaudītas Intenso testa laboratorijā, un tirdzniecībai tās tiek laistas tikai pēc nevainojamiem rezultātiem.

Produkti jau ir pieejami noliktavā.

Par Intenso

Kopš dibināšanas 1998. gadā Intenso ir spējis kļūt par vienu no vadošajiem zīmoliem datu nesēju nozarē. Izmantojot savus praktiskos produktus, uzņēmums piedāvā atbalstu ikdienas dzīvē un palīdz mūsdienu dzīvi padarīt vienkāršu un drošu. Intenso - mūsdienīgi, radoši un inovatīvi produkti ar augstu kvalitāti.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.intenso.de/en

Par ELKO Grupu

AS ELKO Grupa ir dibināts 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem vairāk kā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā. Koncerna apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. jaunumi
  2. ELKO kļūst par Intenso datu nesēju izplatītāju