Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļūst par Herta sejas atpazīšanas programmatūru izplatītāju

herta-facial-recognistion-software
ELKO paziņo par sadarbību ar Herta - vienu no pasaules vadošajiem uzņēmumiem sejas atpazīšanas risinājumu jomā.
Saskaņā ar līgumu ELKO nodrošina Herta programmatūras izplatīšanu Rumānijā un Baltijas valstīs.

Uzņēmumam Herta Security ir augošs klientu portfelis, kas ietver valdības, transporta, finanšu un sporta pasākumu norises vietas, kur tā izvieto sejas atpazīšanas iespējotas IP kameras un drošības platformas, neaizstājot esošo aparatūru.

Herta programmatūra ir vairāku gadu pētniecības un attīstības procesa rezultāts. Rezultāts ir unikāla programmatūra, ko raksturo tās ātrums, precizitāte un ērta lietošana. Herta ir saņēmusi neskaitāmas nozares balvas, tai skaitā “European Technology Award 2019” kategorijā "Software".

Sejas atpazīšana video novērošanas lietojumprogrammām

Herta video novērošanas risinājums BioSurveillance reāllaikā uztver vairākas sejas, iekļauj reģistrāciju lidojumā, identificē iepriekš apmācītas personas un atvieglo trauksmju un personu vadību izpildlaikā. BioSurveillance ir pareizais risinājums, lai palielinātu drošību pārpildītā vidē, piemēram, lidostās, vilcienu vai metro stacijās, iepirkšanās centros, sporta stadionos vai pilsētu centros.

BioSurveillance NEXT ir augstas veiktspējas video novērošanas risinājums sejas atpazīšanai, kas īpaši paredzēts vienlaicīgai subjektu identificēšanai pārpildītā un mainīgā vidē. Optimizēts GPU arhitektūrai, tas darbojas 40 reizes ātrāk nekā tradicionālās sistēmas (līdz 150 kadriem sekundē) un darbojas ar ļoti augstas izšķirtspējas video straumēm.

Sejas analīze mārketinga nolūkā

Balstoties uz sejas analīzi, BioMarketing sistēma ļauj atpazīt tādus parametrus kā dzimums, aptuvenais vecums, brilles un dažādas citas sejas izteiksmes īpašības.

Izmantojot šo rīku, pamatojoties uz to, kurš konkrētajā brīdī skata saturu, var noteikt mērķauditoriju un pārmeklēt mērķa reklāmu.

Sejas atpazīšanas sistēma piekļuves kontrolei

Biometriskā piekļuves kontrole ir ideāls risinājums, lai kontrolētu lietotāju piekļuvi fiziskām vietām, piemēram, ēkām, birojiem, datu centriem un vispār ierobežotām drošības zonām.

Sejas biometrija tiek izmantota, lai identificētu lietotāju no piekļuves kontroles sarakstiem un pārbaudītu viņa identitāti. Herta Security piekļuves kontroles risinājums ļauj lietotājiem pārvaldīt izpildlaiku un ļauj lietotājiem reģistrēties lidojumam, uzņemot video. Šī tehnoloģija nodrošina izcilu sniegumu, neraugoties uz daļēji aizsegtu seju, brilles, šalles, sejas izteiksmes izmaiņām un mērenām sejas rotācijām. Turklāt tas neļauj uzrunāt lietotājus, izmantojot fotogrāfijas.

Sejas atpazīšana kriminālistikas analīzei

BioFinder ļauj meklēt noteiktu priekšmetu, izmantojot sejas atpazīšanu, vienā vai dažādos ierakstītos videoklipos. Strādājot ar GPU arhitektūrām, tai izdodas ar lielu ātrumu apstrādāt visus analizējamā objekta video attēlus.

BioFinder ir produkts, kura lietojumprogramma ir koncentrēta uz kriminālistikas analīzi vai informācijas klasifikāciju, un tā ir noderīga starp citām situācijām policijas vidē un aizdomās turamo meklēšanai.
Par Herta

Uzņēmums Herta ir pasaules līderis progresīvu sejas atpazīšanas risinājumu izstrādē. Tā atrodas Barselonā un ar birojiem Madridē, Londonā un Losandželosā, uzņēmums piedāvā ātrus, precīzus, izturīgus, uz klientu orientētus risinājumus video novērošanai, piekļuves kontrolei un mārketinga prasībām.
Starptautiskos projektos ietilpst drošas pilsētas, lidostas, vilcienu un metro stacijas, cietumi, bankas, kazino, sporta stadioni, iepirkšanās centri, militārie, policijas un kriminālistikas lietojumi. Herta ir partneri 50 valstīs un vairāk nekā 150 sertificēti integratori visā pasaulē.
Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni https://hertasecurity.com/lv

Par ELKO Grupu

AS ELKO Grupa ir dibināts 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem vairāk kā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā. Koncerna apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļūst par Herta sejas atpazīšanas programmatūru izplatītāju