Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO kļūst par Gazer Android TV izplatītāju

Gazer_androidTV
Britu zīmols Gazer, kurš ir pazīstams ar profesionālās auto elektronikas ražošanu, pirms gada pievienojies televizoru ražošanas nozarei un tagad piedāvā produktus ar vismodernākajām tehnoloģijām. ELKO ir kļuvis par ekskluzīvo Gazer produktu izplatītāju Eiropā.
Mūsdienu izklaides industrija, kurā ietilpst izglītojošs saturs, videospēles, mūzika un jaunākais inBOX kinoteātris apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām, padara Gazer produktus par neatņemamu modernas dzīves sastāvdaļu.

Gazer televizoriem ir viedtālruņa funkcijas un tie darbojas ar Android 7.1. operētājsistēmu. Izmantojot mobilo lietotni Gazer, viedtālruni var izmantot kā tālvadības pulti, gaisa peli vai skārienpaliktni. Iebūvētā tehnoloģija Bluetooth nodrošina savienojumu ar visam jūsu iecienītākajām ierīcēm. Izmantojot Gazer, uz televizora ekrāna var skatīties fotoattēlus un videoklipus no sava viedtālruņa, ka arī filmas no sava multivides servera vietējā tīklā vai attālināti, izmantojot internetu.

Vairāk par šīm funkcijām: https://www.gazer.com/tv/uk/
Gazer ir īsts eksperts ražošanas tehnoloģijās, kuru pamatā ir Android. Gazer ražotnes ir sertificētas saskaņā ar ISO9001. Visi izstrādājumi ir saņēmuši CE, FCC un RoHS starptautiskos sertifikātus, kā arī katras valsts vietējos sertifikātus, kurās produkti tiek pārdoti.

Par Gazer

Gazer Limited, kuru galvenā mītne atrodas Londonā, tika dibināts 2004. gadā. Uzņēmums ieņem vadošo pozīciju profesionālās auto elektronikas ražošanā (multimediju sistēmas, auto parkošanās video sistēmas, auto DVR, saskarnes un vispusīgās redzamības sistēmas). 2018. gadā Gazer Limited laida klajā jaunu, uz patērētāju tirgu orientētu produktu līniju - Gazer TV.

https://www.gazer.com

Par ELKO Grupu

AS ELKO Grupa ir dibināts 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem vairāk kā 30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā. Koncerna apgrozījums 2018. gadā sasniedza 1 768 milj. ASV dolāru (1 497 milj. eiro).
  1. jaunumi
  2. ELKO kļūst par Gazer Android TV izplatītāju