Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO kļuvis par Oclean viedo zobu suku izplatītāju

Oclean-cover2
Oclean sonisko vibrāciju zobu sukas ar viedo funkcionalitāti un plašām personalizācijas iespējām, tagad ir pieejamas ELKO.
Sonisko vibrāciju zobu suka tīra vibrējot ar ļoti lielu ātrumu un frekvenci, tādējādi iztīrot zobu starpas un pulējot zobu virsmu.

Šobrīd Oclean zobu sukas ir aprīkotas ar tirgū jaudīgako sonisko vibrāciju mehānismu, lai nodrošinātu iespējami labāku un efektīvāku tīrīšanas procesu. Oclean zobu sukas ir saņēmušas vairākus apbalvojumus par augstākās klases dizainu, viedo tehnoloģiju integrāciju un funkcijām, tai skaitā pielāgojamas tīrīšanas programmas, padziļinātu analītiku un nozarē vadošo 60 dienu akumulatora darbības laiku.

Integrētie sensori katras tīrīšanas laikā ievāc datus, kurus lietotnes algoritms izmanto, lai piedāvātu tīrīšanas ieteikumus un palīdzētu veidot labākus tīrīšanas paradumus. Viedtālruņa lietotnē Oclean ir tādas funkcijas kā izlaisto zonu noteikšana, personalizēti tīrīšanas paziņojumi, personalizēts tīrīšanas plāns, ģimenes profili un zobu sukas nolietojuma indikators.

Oclean zobu sukām ir trīs personalizējami režīmi: tīrīšana, balināšana un masāža. Katrai no tām ir četri intensitātes līmeņi, kas nozīmē, ka tās ir drošas jebkura jutīguma zobiem un smaganām.

Oclean sortimentā ir vairāki modeļi, kas pārsteigs ar dizainu un funkcionalitāti: Oclean X Pro, Oclean X, Oclean One, Oclean F1, Oclean Air.

Oclean produkti un piederumi jau ir noliktavā!

ELKO šobrīd ir oficiālais Oclean izplatītājs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Rumānijā, Slovēnijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Islandē, Krievijā, Ukrainā un Čehijā.

Vairāk par Oclean: https://www.oclean.com/lv
  1. Jaunumi
  2. ELKO kļuvis par Oclean viedo zobu suku izplatītāju