ELKO izplatīs Ruijie Networks tīkla produktus

Ruijie_banner_web
ELKO ir kļuvis par Ruijie Networks oficiālo izplatītāju, kas ir augstākās klases slēdžu, bezvadu, maršrutētāju, vārteju, programmatūru un mākoņa tīklu produktu zīmols.
Ruijie piedāvā visaptverošus integrētus risinājumus, kas aptver pamata tīklus un tīkla drošību klientiem no dažādām nozarēm. Ar vairāk nekā 10 produktu līnijām, 1200+ patentiem un 400+ pašu izstrādātiem produktiem Ruijie ir viens no vadošajiem IKT infrastruktūras un nozares risinājumu nodrošinātājiem, kas apkalpo vairāk nekā 60 valstis un reģionus visā pasaulē. Uzņēmums sniedz OEM un ODM pakalpojumus, kas ir pieejami 10 valstīs, tostarp Eiropā.
Reyee ir apakšzīmols, ko Ruijie laidis klajā mazo un vidējo uzņēmumu tirgum. Reyee produktu līnijā ir iekļauti bezvadu savienojumi, komutācijas, maršrutētāji, mājas Wi-Fi un mākoņpakalpojumi.
ruijie_logo
Par Ruijie

Ruijie Networks ir vadošais IKT infrastruktūras un nozares risinājumu nodrošinātājs, kas nodarbojas ar tīkla ierīču un tīkla drošības produktu pētniecību un attīstību, projektēšanu un pārdošanu. Saskaņā ar IDC datiem Ruijie 4 gadus pēc kārtas ir ieņēmis pirmo vietu Wi-Fi 6 produktu sūtījumos un 3. vietu Ķīnas Ethernet slēdžu tirgū.

www.ruijienetworks.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO izplatīs Ruijie Networks tīkla produktus