Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti Kļūt par partneri

ELKO izplatīs MITECH perimetra drošības risinājumus

Mitech-perimeter-solutions-outdoor-columns
ELKO ir noslēdzis līgumu ar Itālijas uzņēmumu MITECH par perimetra drošības risinājumu izplatīšanu.
Ar 15 gados uzkrāto pieredzi MITECH piedāvā labākos perimetru drošības risinājumus īpašuma un cilvēku aizsardzībai.

MITECH produkti izceļas ar to, ka ir ražoti Itālijā, kas garantē augstu kvalitāti, izcilu uzticamību, ilgu kalpošanas laiku, augstu funkcionalitāti, dizainu un uz detaļām vērstu pieeju.

Produktu klāsts ir plašs ar daudzveidīgs ar neskaitāmiem aksesuāriem, kas ļauj individuāli pielāgot aizsardzības sistēmas īpašām vajadzībām un ekspluatācijas prasībām.
2Mitech-outdoor-columns
Āra kolonnas

MITECH kolonnas tiek izmantotas āra perimetra aizsardzībai un garantē maksimālu drošību komerciālām, dzīvojamām un rūpnieciskām zonām un sensetīvām lokācijām. Šajos progressīvajos risinājumos, tiek izmantoti infrasarkanie stari, mikroviļņi un to inovatīva kombinācija.
7Mitech-outdoor-barriers
Āra barjeras

MITECH piedāvā pilnu infrasarkano staru un mikroviļņu pret ielaušanās barjeru klāstu, kas garantē izcilu aizsardzību, nodrošinot risinājumus villām, rūpnīcu ēkām, fasādēm daudzām citām lokācijam. Tie ir pieejami dažādās versijās un var tikt uzstādīti uz staba vai pie sienas.
3Mitech-window-barriers-winner
Durvju un logu barjeras

Pateicoties kompaktajiem izmēriem, šīs infrasarkano staru barjeras var novietot uz durvīm, logiem, slēģiem vai žalūzijām. Tās ir īpaši parocīgas dzīvokļu aizsardzībai pret ielaušanos.
1Mitech-windows-and-doors-sensors
Aizkaru sensori

MITECH ražo duālos PIR un kombinēto tehnoloģiju aizskaru sensorus ar aizklāšanas un trieciena fiksēšanas funkcijām, lai optimāli aizsargātu durvis un logus.
Visi piedāvātie produkti ir viegli uzstādāmi, stabili darbībā, ar izcilu kvalitātes un cenas attiecību.
Logo Mitech oriz_16-5
MITECH - leading perimeter security
www.mitech-security.com
  1. jaunumi
  2. ELKO izplatīs MITECH perimetra drošības risinājumus