Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO izplatīs LaCie ārējos cietos diskus

lacie-2big-dock-environment-hi-res
Seagate technology augstvērtīgo produktu zīmols LaCie izgatavo pasaules klases informācijas uzglabāšanas risinājumus fotogrāfiem, skaņu aparatūras speciālistiem, videogrāfijas jomā strādājošajiem un citiem prasmīgiem lietotājiem, un tagad šos produktus visā savā darbības reģionā Eiropā un Centrālāzijā piedāvā ELKO Grupa.
LaCie palīdz īstenot Jūsu radošās ieceres ar augstākā līmeņa tehnoloģijām, sniegumu, kvalitāti un klientu atbalstu. LaCie produkti ir īpaši ar to pārdomāto dizainu, nepārspējamo tehnisko sniegumu un ilgtermiņa uzticamību.

Uzticība nozīmē visu! Ir viegli nomainīt klaviatūru, procesoru vai printeri, bet ne Jūsu datus. Ārējā cietajā diskā glabāsies neaizvietojami fotoattēli un Jūsu dzīves svarīgākie darbi, tādēļ produktam, ko izvēlaties, ir jānodrošina Jūsu prāta mierīgums. Šā iemesla dēļ visiem LaCie profesionālajiem darbvirsmas risinājumiem ir izturīgi alumīnija korpusi, augstas kvalitātes cietie un SSD diski, kā arī komponentes, kas izgatavotas ilgtermiņa kalpošanai.

Par LaCie

Darbojoties Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā un Āzijā, LaCie ir vadošais atmiņas ierīču izgatavotājs Apple®, PC un Linux operētājsistēmām. LaCie produkti izceļas ar elegantu dizainu un ievērojamu tehnisko sniegumu. Vairāk par mūsu produktiem meklējiet www.lacie.com.
  1. jaunumi
  2. ELKO izplatīs LaCie ārējos cietos diskus