ELKO izplatīs Autel Energy elektromobīļu uzlādes risinājumu Latvijā

autel_photo
ELKO ir kļuvis par Autel Energy oficiālo izplatītāju - efektīvu un uzticamu EV uzlādes risinājumu (AC un DC) un enerģijas uzglabāšanas sistēmu izstrādātāju mājām, biznesam un valsts sektoram Latvijā.
Zīmola produktu klāstā ietilpst AC Wallbox, DC Fast un DC īpaši ātrie lādētāji, uzlādes kabeļi priekš mājām, uzņēmumiem un uzlādes punktu operatoriem.

Autel galvenais mērķis ir nodrošināt ātrākus, drošākus un videi draudzīgākus transportlīdzekļu uzlādes risinājumus.
  • Ātra un efektīva uzlāde
  • Augsta uzticamība un izturība
  • Pārdomāts drošības dizains
  • Elastīga uzstādīšana, kas ļauj veikt fiksētu vai mobilo pozicionēšanu
  • Mākoņos balstīta viedā uzlāde
Autel transportlīdzekļu uzlādes produkti atbilst uzlādes vajadzībām visos dzīves aspektos – dzīvojamās telpās, darbavietās, mazumtirdzniecībā, komerciālajās autostāvvietās, degvielas uzpildes stacijās, lielceļos, autoparkos un publiskajos CPO.
Autel MaxiCharger klāstam ir piešķirta RedDot un iF 2022. gada Produktu dizaina balva, kā arī tā tiek pārbaudīta un sertificēta prestižajā TÜV.

Autel Energy produktu līnija jau ir pieejama pasūtīšanai. Sazinieties ar savu ELKO klientu vadītāju vai apmeklējiet e-komercijas sistēmu.
autel_logo
Par Autel Energy

Autel ir dibināts 2004. gadā. Uzņēmums izstrādā un pārdod inteliģentus automobiļu diagnostikas, pārbaudes un analīzes produktus, un risinājumus. Tāpat Autel arī izstrādā un pārdod automobiļu elektroniskos piederumus. 2021. gadā Autel aktīvi sāka pētīt un attīstīt elektrisko transportlīdzekļu uzlādes risinājumus.

Viņu produkti un risinājumi aptver vairāk nekā 70 valstis un reģionus, tostarp ASV, Vāciju, Lielbritāniju un Austrāliju.

autelenergy.eu
  1. Jaunumi
  2. ELKO izplatīs Autel Energy elektromobīļu uzlādes risinājumu Latvijā