Sveiki!
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku. Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.

Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija


+371 6709 3230
info@elko.lv

ELKO ir uzsācis zīmola 360 robotu putekļsūcēju izplatīšanu

360-robotic-vacuum-cleaner_S10_distribution_ELKO
ELKO ir uzsācis sadarbību ar 360 Smart Life Group robotu putekļu sūcēju izplatīšanai Baltijā un Polijā.
Roboti putekļsūcēji tehnoloģiski tiek arvien vairāk modernizēti. Tāpat arī 360 – tie ir kļuvuši par populārākajiem putekļsūcējiem Ķīnā. Piemēram, nesenais 360 S10 modelis ir aprīkots ar priekšā iebūvētu LiDAR sensoru, kas padara iekārtu īpaši plānu (tikai 8,5 cm) un ļauj efektīvāk tīrīt zem mēbelēm un izvairīties no šķēršļiem. Visi ražotāja 360 produkti izceļas ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu, padarot tos par lielisku papildinājumu ELKO produktu klāstam.
360Logo
Par 360

360 Smart Life Group ir zīmola 360 apakšzīmols, kas savā darbā koncentrējas uz viedierīču un IoT risinājumu izpēti un izstrādi. Uzņēmums ir apņēmies radīt drošu un gudru vidi cilvēkiem visā pasaulē un ir radījis daudzus veiksmīgus viedos produktus mājas drošībai, viedās mājas ekosistēmai, kā arī viedās valkājamās ierīcēs, aksesuārus viedajiem ceļojumiem, drošai sabiedrībai utt. Turklāt 360 Smart Life Group piedāvā konkurētspējīgus IoT risinājumus uzņēmumiem viedās mazumtirdzniecības segmentā, video mākoņu platformās, kā arī viesnīcu apartamentu pārvaldības jomās, apvienojot jaudīgo 360 Security Brain ar biznesa scenārijiem.

www.smart.360.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO ir uzsācis zīmola 360 robotu putekļsūcēju izplatīšanu