Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

ELKO ir kļuvis par oficiālo Insta360 izplatītāju

insta360_web_header copy
Insta360 ir līderis starp 360° kameru ražotājiem ar unikālām un nepārspētām funkcijām savos produktos!
Insta360 kameras izceļas ar iebūvētām mākslīgā intelekta funkcijām - Flowstate Stabilization, automātiska horizonta korekcija, Bullet time 3.0, automātiskais kadrējums un daudzas citas. Šīs unikālās funkcijas ir pieejamas gandrīz visos Insta360 produktos - gan plaša patēriņa, gan profesionālo produktu līnijās. Tās padara lielisku kadru uzņemšanu vieglu, ātru un ērtu, kā arī paver iespēju neierobežotai kreativitātei, gan profesionāļiem, gan ikdienas lietotājam.

Insta360 produktus izmanto tādi mediju un tehnoloģiju giganti kā CNN, BBC, Google, jo tikai Insta360 produkti piedāvā tik iespaidīgu kvalitātes, funkcionalitātes un lietošanas ērtuma kombināciju. Pat NASA savos projektos ir izmantojusi Insta360 kameras.
Insta360 logo RGB_horizontal-black_transparent (2)
Insta360 ir dibināts 2015. gadā, un šobrīd tam ir vairāk nekā 20 ofisu visā pasaulē un tā produkcija ir pieejama vairāk nekā 158 valstīs!

www.insta360.com
  1. Jaunumi
  2. ELKO ir kļuvis par oficiālo Insta360 izplatītāju