Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti Kļūt par partneri

ELKO iekļūst Centrālās un Austrumeiropas lielāko uzņēmumu reitingā COFACE

D75_5113-Edit
Pieaugot 2017.gada finanšu rādītājiem un turpinot uzņēmuma attīstības plānus, AS ELKO Grupa iekļuvusi prestižajā Centrālās un Austrumeiropas 500 lielāko uzņēmumu reitingā COFACE.
Starp sešiem Latvijas uzņēmumiem topā ELKO ieņem augstāko – 124.vietu.
Atrašanās jebkurā topā ir patīkama un vistiešākajā veidā ir visa ieguldītā darba rezultāts un novērtējums. Iekļūšanu COFACE reitingā veicinājuši vairāki faktori – aktīva produktu portfeļa paplašināšana, uzņēmumu iegāde un ģeogrāfiskā izaugsme, jauni sadarbības partneri. Pēc apjoma Krievija joprojām ir viens no lielākajiem mūsu darbības virzieniem, taču pērn būtisku izrāvienu uzrādījušas arī Baltijas valstis un turpināsim koncentrēties uz jaunapgūto reģionu attīstību
Svens Dinsdorfs ELKO Grupa izpilddirektors
Vairāk par COFACE topu www.coface.lt/en
AS ELKO Grupa ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem. Pārstāvot 210 IT ražotājus, ELKO piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 7 700 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem 31 valstī Eiropā un Centrālajā Āzijā. Grupas apgrozījums 2017. gadā sasniedza 1 593 milj. ASV dolāru.

Plašāka informācija:

www.elkogroup.com
LinkedIn
Facebook
Twitter

Inese Kalveite
Mārketinga un komunikācijas direktore
ELKO Grupa AS
+371 6709 3214
inese.kalveite@elkogroup.com


  1. jaunumi
  2. ELKO iekļūst Centrālās un Austrumeiropas lielāko uzņēmumu reitingā COFACE