Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti

ELKO Grupa noliktava no jūnija atradīsies blakus lidostai

nakts_Post_1536649419637
Baltijā lielākā IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītāja ELKO Grupa noliktavas telpas no jūnija atradīsies blakus lidostai esošajā biznesa parkā “Lidostas Parks”. Uzņēmums noslēdzis līgumu ar biznesa parku attīstītāju SIA Piche par vairāk nekā 7 000 kvadrātmetru lielu noliktavu telpu nomu.
Jau iepriekš ziņots, ka šajā pavasarī, blakus lidostai, tiks atvērts jauns, inovatīvs biznesa parks ar kopējo platību 23 000 m2. Pēdējā “Lidostas Parka” kārta ir iznomāta vienam no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem ELKO Grupa. Pateicoties šim darījumam “Lidostas Parka” telpas ir pilnībā nokomplektētas.

ELKO Grupa pārstāvji atzīmē, ka līdz šim Latvijas noliktavu telpas bija atdalītas, bet turpmāk tās atradīsies vienuviet. Jaunās telpas būs energoefektīvākas un modernākas, spējot nodrošināt augstākās kvalitātes darba apstākļus.
Strauji augot un attīstoties biznesa apjomiem Baltijas reģionā, pašlaik strādājam ar vairākām noliktavām dažādās lokācijās. Tas iekšējos procesus padara sarežģītākus, dārgākus un lēnākus. Pāreja uz modernu un kvalitatīvu noliktavu ir loģisks nākamais solis, lai uzlabotu servisu un apmierinātu tuvākajos gados pieaugošā biznesa apjoma prasības.
Mārtiņš Pavlovskis Baltijas produktu un tirdzniecības direktors
Priecājamies, ka Latvijas veiksmīgākie un lielākie uzņēmumi izvēlas tieši Lidostas Parku. Nepārprotami, ka apkārt esošā infrastruktūra ir liels ieguvums uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar preču vairumtirdzniecību. Tāpat jāsaka, ka ātrais termiņš, kādā izdevās iznomāt parka telpas, ir apstiprinājums tam, ka kvalitatīvu un modernu industriālo telpu Latvijā trūkst.
Pēteris Senkāns SIA Piche valdes priekšsēdētājs
AS “ELKO Grupa” ir dibināta 1993. gadā un pašlaik ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs Centrālajā un Austrumeiropā. Savus pakalpojumus uzņēmums piedāvā vairāk nekā
30 valstīs Eiropā un Centrālajā Āzijā mazumtirgotājiem, datortehnikas ražotājiem un citiem uzņēmumiem. Kompānijas apgrozījums 2017. gadā sasniedzis 1,6 miljardus ASV dolāru (1,4 miljardus eiro).

Uzņēmums SIA Piche ir reģistrēts 2005. gadā un tuvākajā laikā plāno attīstīt vēl vairākus biznesa parkus lidostas tuvumā ar kopējo platību 50 000 m2.
  1. jaunumi
  2. ELKO Grupa noliktava no jūnija atradīsies blakus lidostai