ELKO Grupa ir saņēmusi divas balvas Context ChannelWatch 2023 aptaujā.

context-2023-award-ELKO
ELKO Grupa 2023. gada CONTEXT ChannelWatch aptaujā ir saņēmusi nomināciju kā Baltijas labākais mazumtirdzniecības partneris un labākais klientu apkalpošanas izplatītājs.
CONTEXT ChannelWatch ir viena no pasaules lielākajām tiešsaistes IT tirgotāju aptaujām, Ar vairāk nekā 9000 iesaistīto tirgotāju, aptauja sniedz būtisku ieskatu iepirkumu plānos un lēmumos, kā arī uzņēmējdarbības problēmās un nozares tendencēs. Aptaujas ietvaros tirgotāji katrā valstī nominē izplatītājus, ar kuriem sadarbojas, CONTEXT ChannelWatch Gada izplatītāja balvai.

Laura Drebeinika, ELKO Baltijas un Polijas pārdošanas daļas vadītāja, komentēja:

"CONTEXT ChannelWatch” ir visreprezentatīvākā aptauja tehnoloģiju izplatīšanas nozarē. Mēs lepojamies ar to, ka saņēmām balvu kā labākais mazumtirdzniecības partneris. Apkalpot IT mazumtirgotājus jau 30 gadus ir mūsu pamatdarbība. Turklāt visus šos gadus mūsu lielākā vērtība bija un ir attiecības ar partneriem. Klientu apkalpošana ir jebkura veiksmīga biznesa pamatā, un tā ir ārkārtīgi liela cieņa, ko mūsu uzņēmumam izrāda mazumtirgotāji, nominējot ELKO kā labāko klientu apkalpošanas izplatītāju, un tas ir arī kā apliecinājums mūsu izcilībai šajā jomā."
  1. Jaunumi
  2. ELKO Grupa ir saņēmusi divas balvas Context ChannelWatch 2023 aptaujā.