ELKO Grupa ir saņēmusi četras balvas CONTEXT ChannelWatch 2022 aptaujā!

Context_ELKO_awards_best-distributor_Baltics
ELKO Grupa 2022. gada CONTEXT ChannelWatch aptaujā ir nominēta kā Baltijas inovatīvākais izplatītājs, labākais mākoņdatošanas partneris, labākais mazumtirdzniecības partneris un labākais risinājumu izplatītājs.
CONTEXT ChannelWatch ir viena no pasaules lielākajām tiešsaistes IT tirgotāju aptaujām, Ar vairāk nekā 9000 iesaistīto tirgotāju, aptauja sniedz būtisku ieskatu iepirkumu plānos un lēmumos, kā arī uzņēmējdarbības problēmās un nozares tendencēs. Aptaujas ietvaros tirgotāji katrā valstī nominē izplatītājus, ar kuriem sadarbojas, CONTEXT ChannelWatch Gada izplatītāja balvai.

Tirgus dinamiku IT izplatīšanas vidē joprojām ietekmē pandēmija un tās pēcgrūdieni, kā arī jaunākie notikumi, piemēram, karš Ukrainā un strauji augošā inflācija. Saskaņā ar CONTEXT tirgus izpēti, šiem faktoriem, kā arī IT pircēju pieaugošajām bažām par vidi un ES milzīgajam 2 triljonu eiro atgūšanās fondam, šogad būs liela ietekme uz izplatītāju biznesu un tehnoloģiju tirgu kopumā.

Neskatoties uz kluso patērētāju pieprasījumu dzīves dārdzības pieauguma dēļ, Eiropas IT izplatītāji 2022.  gadā turpināja labi darboties, jo samazinājās piegādes sastrēgumi un pieauga uzņēmumu pārdošanas apjomi. Faktiski hibrīda darbavietas parādīšanās ir kļuvusi par galveno izaugsmes virzītājspēku, veicinot lielākus ieguldījumus biroja atsvaidzināšanā un labākas kvalitātes aprīkojuma nodrošināšanā darbiniekiem, kas strādā no mājām.

Pastāvīgi mainīgās tirgus dinamikas kontekstā tirgotājiem tika lūgts novērtēt izplatītāju sniegumu plašā pakalpojumu jomu klāstā. Rezultātā ar lielāko prieku varam paziņot uzvarētājus šādās kategorijās:
  • Gada izplatītājs
  • Labākais kiberdrošības izplatītājs
  • Labākā klientu apkalpošana
  • Labākais loģistikas izplatītājs
  • Labākais mākoņdatošanas partneris
  • Inovatīvākais izplatītājs
  • Labākais risinājumu izplatītājs
  • Labākais mazumtirdzniecības izplatītājs
Laura Drebeinika, ELKO Baltijas un Polijas pārdošanas daļas vadītāja, komentēja:
“Saņemtās atzinības vairākās kategorijās iedrošina turpināt iesākto ceļu. Nomināciju sakarā, mēs īpaši lepojamies ar mūsu e-komercijas sistēmas jauno dizainu un uzlabotu funkcionalitāti. Tāpat arī par jauniem piegādes veidiem, ko ieviesām šogad, kas būtiski palīdz saīsināt preču piegādes laiku līdz galalietotājiem. Turklāt tas nav viss, esam pievienojuši arī jaunas produktu kategorijas, piemēram, dārza un elektroinstrumentus, tā piedāvājot klientiem jaunas izaugsmes iespējas. Tomēr visa pamatā ir koncentrēšanās uz mūsu ilgstošajām un spēcīgajām partnerattiecībām ar reģiona piegādes ķēdes dalībniekiem — mazumtirgotājiem, e-pārdevējiem, sistēmu integratoriem, datu centriem. Esam ļoti priecīgi, ka mūsu partneri Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir pamanījuši mūsu centienus un esam apbalvoti ar viņu balsīm.”


CONTEXT direktors un līdzibinātājs Hovards Deivīss sacīja:
“Mēs esam priecīgi redzēt, ka ELKO Grupa ir ieguvusi četras balvas CONTEXT ChannelWatch aptaujā, īpaši priecājamies par inovatīvākā izplatītāja balvu. Mūsdienu preču izplatīšanas un vairumtirdzniecības nozare ir saistīta ar novatoriskas vērtības atrašanu un nodrošināšanu, jo tehnoloģijas turpina satricināt biznesa un patērētāju paradumus. ELKO smagais darbs šajā jomā ir būtisks, lai īstenotu tik pieprasīto digitālo transformāciju.”

Tuvāko nedēļu laikā CONTEXT publicēs svarīgākos no ChannelWatch aptaujas gūtos secinājumus, izceļot tirgus tendences IT izplatīšanas kanālā un veicinot izpratni par IT tirgotāju attiecībām kā ar izplatītājiem, tā ar ražotājiem.

Par ELKO
ELKO Grupa ir viens no reģiona lielākajiem IT un plaša patēriņa elektronikas produktu un risinājumu izplatītājiem, kas pārstāv 350 IT ražotājus. Uzņēmums nodrošina plašu produktu un pakalpojumu klāstu vairāk nekā 10 000 mazumtirgotājiem, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem 12 valstīs Eiropā un Centrālāzijā.
Par CONTEXT
CONTEXT tirgus, uzņēmējdarbības un iespēju analīze palīdz klientiem optimizēt darbību un vairot nākotnes ieņēmumus. Ar 35 gadu pieredzi sadarbībā ar nozari un pārskatu veidošanā par lielām datu kopām, CONTEXT sniedz analīzi par visiem vērtības ķēdes punktiem, sniedzot klientiem praktiskus, konkrētos datos un dziļā klientu vajadzību izpratnē balstītus ieteikumus. Great Place to Work® iekļāva CONTEXT Apvienotās Karalistes labāko darbavietu sarakstā UK’s Best Workplaces™. CONTEXT galvenā mītne atrodas Londonā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 375 cilvēku visā pasaulē.
  1. Jaunumi
  2. ELKO Grupa ir saņēmusi četras balvas CONTEXT ChannelWatch 2022 aptaujā!